تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید
حرف های عادی بین اعضا - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید (http://forum.ghorany.com)
+-- انجمن: مشاوره و زنان (/forum-4.html)
+--- انجمن: متفرقه (/forum-24.html)
+--- موضوع: حرف های عادی بین اعضا (/thread-2387.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71

RE: حرف های عادی بین اعضا - Bitanem - ۱۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۲۱ عصر

میشه پرسید برای چی متاسفین آقای حامد؟

RE: حرف های عادی بین اعضا - hamed - ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۲۰ صبح

قبلا گفتم بازم خواهش می کنم

تعدد ارسال کمکی به ما نمی کند
اینجوری نه فرصت دیدن مطالب را داریم
نه میشه گفت که تالار فعال شده

دقت رو فدای سرعت نکنیم

RE: حرف های عادی بین اعضا - اسماء الحسنی - ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۲۹ عصر

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

دیشب تالارتون رو دیدم؛تعداد ارسال ها بسیار عالیه؛تعداد بازدید ها همین طور؛البته نمیدونم زمان تاسیس این تالار کی بوده؛ولی 179 هزار بازدید فوق العاده ست...
تالار خیلی خلوت به نظر میرسه!شاید چون لیست افراد انلاین ندارید.البته فاصله ی بین زمان ارسال ها در طی روز همین امر رو ثابت میکنه...

1.پیشنهاد میکنم جذب مخاطب کنید.
2.به موازات جذب مخاطب آرشیو مطالب رو هم غنی کنید.
3.وقتی ارشیو با تیترهای جذاب غنی شد و مخاطبتون بیشتر شد؛بحث های جذاب ایجاد کنید و خودتون بچه ها رو به شور بکشید...

1_1 )جذب مخاطب رو اول با تبلیغ پیشنهاد میکنم!در تالارهای و سایت های دیگه تبلیغ کنید.مثلا میتونید تیمی ایجاد کنید(حتی شده شامل سه نفر) که در تمام تالارهای گفتمان عضو بشن و با متنی قوی این تالار رو معرفی کنند.(متن رو خودتون تدوین کنید.تا حد ممکن خلاصه جذاب و متفاوت باشه)

1_2 )دوم؛دادن امتیاز بالای پست ها با پر کردن 5 ستاره در سرچ اینترنت بسیار مهم هست.هرچقدر اعتبار پست بیشتر باشه و بازدید بالاتر؛وقتی عنوانی در گوگل مشابه عنوان پست سرچ بشه؛تالار شما اول باز میشه و این خودش یعنی جذب مخاطب...

1_3 )سوم؛ظاهر تالار رو جذاب تر و قرانی تر کنید.طراحی خاصی برای هدر ندارید. پیشنهاد میکنم هدری ثابت و قرانی بزنید. فضا رو زیبا کنید. رنگ آبی به تنهایی مخاطب رو در طولانی مدت خسته میکنه؛شاید اگر رنگ محیط ترکیبی از سبز و قرمز باشه بهتر باشه؛
همچنین پیشنهاد میکنم بخشی رو به صورت روان به ارسال های مفید و پر مخاطب اختصاص بدید....و...

شرمندم اگر پرحرفی کردم؛
قرآن عزیز لایق خیلی بیش از اینهاست............

حرف های عادی بین اعضا - Entezar - ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۵۵ صبح

حامد جان اونجوری که شما گفتی متاسفم من یاد این دکترا افتادم که از اتاق عمل میان بیرون...
حالا تعداد ارسال ها زیاد باشه اتفاقی میافته؟
خود من به شخصه بیام ببینم از دیروز تا امروز 2 تا ارسال وجود داره اصلا دیگه رغبت نمیکنم بیام.وقتی ارسال ها تعداد پیدا میکنه یه مقدار شورو هیجان میاد تو سایت.
در ضمن خیلیا مثل من آخر شب وقت میکنم بیام و فقط واسه اینکه سایت رونق بگیره 4 تا ام ارسال میذارم.این یه مقدار بی اصافیه که اینجوری بگی متاسفم.
حامد جان اگه از ارساال ها ی زیاد من .چشم.سعی میکنم دیگه ارسال نذارم.شاید مشکل سایت حل بشه.
از این به بعد سعی میکنم فقط از مطالب دوستان استفاده کنم مثل جناب نیلفروش که افتخار نمیدن دیگه ارسال بذارن.
و در پایان ممنون از اسما الحسنی گرامی بابت راه کار هایی جهت رونق سایت و امیدوارم خود ایشون هم به فعالیتشون ادامه بدن.

RE: حرف های عادی بین اعضا - hamed - ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۰۱ صبح

بهتره هماهنگ باشیم

تشکر از توجه تون
این تذکر شامل تمامی دوستان می باشد
(۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۲۹ عصر)اسماء الحسنی نوشته:  بسم الله الرحمن الرحیم
سلام

دیشب تالارتون رو دیدم؛

گفته ها تون متین
خوش امدید
صبور باشید و تالار را همراهی کنید

RE: حرف های عادی بین اعضا - اسماء الحسنی - ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۴۶ صبح

سلام بر شما...

در صورت تمایل مدیر ارشد هدف اصلی تالار روبنویسند(با توجه به عنوان ختم قرآن که بر تالار گفتمان قرار دادید) تا بتونیم راهکار بگیم و شما هم از هرجا که صلاح دیدید شروع کنید به کار...
یاعلی

RE: حرف های عادی بین اعضا - Bitanem - ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۲۸ عصر

اینطوری که دارین تو جذب افراد پیش میرین فک کنم دیگه تو تالار کسی نمونه جز مدیرای محترم.
لطفا حداقل با تشویق اعضای قبلی اعضای جدیدم جذب کنین.البته تذکر حق همه مدیراسسس
اما به جاش....اینم یه انتقاد به این تالار ولی فک کنم باز باز حذف شه که توی قسمت خودش
بیان نشد....
شما به بزرگی خودتون ببخشین...

RE: حرف های عادی بین اعضا - هُدهُد صبا - ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۵۸ عصر

با سلام به همه یاران قرانیSmile

برادر حامد، طبق تجربیاتشون و حضور با سابقه شون در تالار، یه خواهش منطقی و دوستانه جهت استفاده بهتر خودتان از تالار داشتند و خوبه صمیمانه همگی اینجارو متعلق به ساحت قرآن بدونیم و همکاری کنیم. Smile

یه خواهش از برادر انتظار و همسر گرامیشون بیتانم که دوست دارن به فضای تالار یاری بدهند ضمن تشکر:
اگه میتونید لطفا به دوستانی که در تالار میان خوشامد بگید و از ارسالهاشون مخصوصا اونایی که به اشتراک گذاشتن تقدیر کنید تا دلگرم بشن
از اسماء الحسنی گرامی هم متشکریم
و خوشامد مارو پذیرا باشید Smile

رویکرد اصلی این تالار این است که مطالب حدالامکان غیر تکراری و در محتوا و فشای تالار قرانی با شیوه های حفظ و تدبر و مفاهیمو کاربرد ان در زندگی باشد.
و به قول برادر حامد بیشتر به کیفیت اهمیت می دهیم زیرا اغلب مخاطبان این تالار مطالب را برداشت میکنند و برای تحقیقات و استفاده خودشون به کار می بندند.

RE: حرف های عادی بین اعضا - اسماء الحسنی - ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۱۴ عصر

به نام خدا

سلام
بابت تعریف هدف تالار متشکرم

بنابراین تعریف پیشنهاد میکنم در وهله ی اول تاپیک های جامع ایجاد کنید تا مخاطب برای پیدا کردن موضوعات مد نظر مجبور به جستجوی مداوم در صفحات هریک از زیر تالار ها نباشه؛مطالب هرچقدر دسته بندی منظم تر داشته باشند هم قابل استناد تر هستند و راهنمای بهتری خواهند بود.

باقی افراد حاضر هم به مرور بار محتوا رو با توجه به تاپیک های جامعی که شما لطف میکنید و ایجاد میکنید بالا می برند.
باز هم تاکید میکنم همگی در تاپیک های خوب امتیاز بالای صفحه رو پر کنید.

بحث تبلیغ و جذب هم که سر جای خودش هست و به همت شما عزیزان و برنامه ریزیتون بستگی داره...

موفق باشید ان شاء الله
یاعلی

RE: حرف های عادی بین اعضا - nilforoosh - ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۱۳ عصر

Rose با سلام خدمت همه دوستان قدیمی و دوستان فعال جدیدی که فضای تالار رو پر شور کرده اند و بهشون خیر مقدم میگم. از بابت مدتی که مطلب نگذاشتم ولی حضور داشتم پوزش میخوام و از دوستانی که لطف میکردن از من یادی میکردن سپاسگزارم. در مورد علت غیبتم و ادامه حضور بعدا توضیح میدم. ولی ی خواهش دارم از مدیران تالار اینکه اگه تذکری در حد تاسف داشتن ایمیل برای این کار خیلی مناسبه و اظهار تاسف برای تعدد نظرات فردی یک کاربر در جمع خیلی تاثر بر انگیزتره. امیدوارم در یک محیط صمیمی و دور از تنش نظرات فردی قرآنیمون رو که برداشتمون از زندگی و قرآن و ائمه است بتونیم بیان کنیم. دوستان در آخر باید بگم دنیا از فقدان یک عالم که به دریچه وحی متصل باشه و پاسخگوی ابهامات و شبهه ها و سوالات کثیر مردم باشه شدیدا رنج میبره. به امید ظهور چنین عالمی که قرار است منجی همگان باشد.