تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید
حرف های عادی بین اعضا - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید (http://forum.ghorany.com)
+-- انجمن: مشاوره و زنان (/forum-4.html)
+--- انجمن: متفرقه (/forum-24.html)
+--- موضوع: حرف های عادی بین اعضا (/thread-2387.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71

RE: حرف های عادی بین اعضا - آشنای غریب - ۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۴ صبح

سلام بر شما و دیگر عزیزان قرآنی . آن چیز که عیان است چه حاجت به بیان است . اصلا دو نه چند عزیز . ولی چند وقتی از بیتا خانم ما خبری نیست جناب انتظار هنوز که سر زندگی نرفته اید که کارشان زیاد باشه و کم پیدا بشن ؟ دیگر اعضا نیز همینطور ، پس من چه بگویم که تا الان بیدارم ، همکاران گرامی کجایند که یاری کنند و تشکر از اینکه شما خوبان با تمام مشغله کاری میآیید و مطلب میگذارید ، سلامت و شاد باشید .

RE: حرف های عادی بین اعضا - هُدهُد صبا - ۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۴۲ صبح

سلام مجدد بر ياران قراني

همانطور كه ميدانيد نيمه دوم سال مخصوصا ماهاي اخر همه سر شلوغ ميشيم Smile

گاهي همين كه مطلب خوب و مفيدي ميخوانيم خرسنديم و هدف اشنايي ما با زواياي همه جانبه دين است

خواهش ميكنم قدري مطالب را قرآني تر كنيم و هر نكته ي نادانسته از زندگي معصوم را نيز مي دانيم با هم به اشتراك بگذاريم و جايگزين مطالب عمومي كنيم

و نگران گاهي خلوتي سايت نباشيد،‌ مطالب خوب شما در سايت محفوظه و هر زمان دوستان بيان ميتونند استفاده كنند

ياحق

RE: حرف های عادی بین اعضا - آشنای غریب - ۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۸ صبح

ترنم عزیز خوش آمدی و خوشحال از اینکه دوباره حضور پیدا کردی . به تمامی کاربران جدید گرامی نیز صمیمانه از طرف اعضاء قرآنی خیر مقدم گفته و منتظر حضور گرمتان هستیم . Rose

حرف های عادی بین اعضا - Entezar - ۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۳ صبح

سر زندگی که راستش خیلی سرمون شلوغ شده یه خورده ام مشغول درساش هستش یه خورده ام مشغله ی روزای در پیش داره اذیتش میکنه.
ایشالا با دعای شما عزیزان همه به خواسته هاشون برسن و همه عزیزان خوشبختی رو ثانیه به ثانیه زیر دندونشون مزه مزه کنند....

RE: حرف های عادی بین اعضا - هُدهُد صبا - ۱۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۵۱ عصر

سلام دوستان گرامی

خدا قوت

ان شاء الله ایام خوبی داشته باشید

ممنون از حضورتان

اگر خدا بخواهد امشب عازم مشهد مقدس هستم و دعاگوی همگی تان Smile

خیلی دعا کنید که زیارتم با معرفت باشه

ان شاء الله مکرر و با معرفت زیارت حرمین شریف نصیب همه مسلمین بشه

حلال بفرمایید

یاحق

حرف های عادی بین اعضا - Entezar - ۱۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۴ صبح

[تصویر:  71723_727.jpg]

دل من گم شد اگر پیدا شد بسپارید امانات رضا ...

و اگر از تپش افتاد دلم ببریدم به ملاقات رضا ...
التماس دعا...

RE: حرف های عادی بین اعضا - آشنای غریب - ۱۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۸ صبح

با سلام . ببخشید آقا حامد مطالبی رو امروز آماده کرده بودم منتها قسمت ارسال پاسخها با اشکال روبرو شدم قسمت فونت یا اندازه متن اشکال از سایته یا از وسیله من لطفا راهنمایی کنید ، سپاسگزارم .

RE: حرف های عادی بین اعضا - مریم گلی - ۱۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۷ عصر

سلام دوستان.من برگشتم

RE: حرف های عادی بین اعضا - آشنای غریب - ۱۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۲۵ عصر

سلام مریم خانم عزیزم خوبی به قول اصفهانیهای عزیز دلمون پکید . دوستان دیگر نیز میایند سر میزنند ولی نمیدونم چرا مطلب نمیذارن . من که امروز به مشکل بر خوردم و نتونستو کاری کنم ولی به گمونم خود به خود مشکل حل شده . وقتی میام و کسی مطلبی نزاشته دلمون میگیره . هوا سرد شده ولی تالارروباحضورتون گرم کنید و نذارید دلسردی به وجود بیاد ممنونم. Rose

RE: حرف های عادی بین اعضا - مریم گلی - ۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۳ صبح

سلام.ممنونم آشنای غریب عزیز

مگه شما ما رو تحویل بگیری وگرنه...