تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید
حرف های عادی بین اعضا - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید (http://forum.ghorany.com)
+-- انجمن: مشاوره و زنان (/forum-4.html)
+--- انجمن: متفرقه (/forum-24.html)
+--- موضوع: حرف های عادی بین اعضا (/thread-2387.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71

RE: حرف های عادی بین اعضا - فاطمه گل - ۱۵ دي ۱۳۹۲ ۱۰:۲۲ عصر

(۱۵ دي ۱۳۹۲ ۰۹:۱۱ عصر)nilforoosh نوشته:  Rose نه فاطمه جان شما خیلی بزرگوارید. صحبتهای شما صمیمی و دوست داشتنیه. من بابت اون صحبت اون روزم معذرت میخام.

نه اختیار دارید ...Blushولی خب دوست دارم یاد بگیرم .خوشحال میشم Rose

RE: حرف های عادی بین اعضا - آشنای غریب - ۱۵ دي ۱۳۹۲ ۱۱:۲۷ عصر

با سلام خدمت استاد گرامی و خواهر مهربانم فاطمه گل و دیگر یاران عزیز قرآنی . منم اومدم فقط بگم :

دمی با غم بسر بردن جهان یکسر نمی ارزد *** بمی بفروش دلق ما کزین بهتر نمی ارزد

جناب نیلفروش از ابتدای ورودتان و سخنان پر محتواتون مشخص بود شخصیت والاتون ولی هر کدوم از ما دارای روحیات خاصی است و تربیتها نیز متفاوت ولی در مجموع جمع خداشناس و متدین و قرآنی . به هر حال اگه لابلای عرایض شما صحبتی گفته میشه مسلما عقاید و پرورشها فرق میکنند ، به نظر من هر چی گفتگوها رودر رو باشه حضوری باشه بهتر جواب میده ، افراد راحتتر میتونن نظراتشونو مطرح کنند ، سوالاتشونو بپرسند و ... ، ولی تو دنیای مجازی فرق میکنه. مثال دیگه ای میزنم در مورد حجاب ، اگه من یکهفته که چه عرض کنم یکسال در مورد چادر و چرا چادر مشکی و رنگ مکروه آن ، با یکی از دوستانم صحبتی داشته باشم و او قانع نشود ، من وظیفه ام را انجام داده ام لذا برای ایشان حرفهای من قابل هضم نبوده ، در خانواده ای بزرگ شده اند که دیدگاهشان نسبت به حجاب چیز دیگری بوده و ایشان اینگونه پرورش یافته اند تا خودشان نخواهند تا به درک واقعی نرسند من نمیتوانم ایشان را چادری نمایم ، اگه سخنانی گفته میشه قصد بی احترامی به شما نبوده. ما انسانها هر چی سنمون بالاتر میره تجربمون بیشتر میشه جوانان تالار هنوز اول راهند و ماشا الله همه تحصیلکرده و دانا . امیدوارم خیلی زود به درک واقعی شناخت پروردگارمون و جهان پیرامونمون برسیم ، خودمو میگم خیلی زود . در پناه حق .

RE: حرف های عادی بین اعضا - nilforoosh - ۱۶ دي ۱۳۹۲ ۱۰:۵۲ صبح

Rose آشنای قریب عزیز. گاهی انسان کوچکی خودش رو در مقابل خدا و معصومین فراموش میکنه و منم میکنه.بابت قصورم عذر میخوام از پیشگاه امام زمان و همه دوستان.

RE: حرف های عادی بین اعضا - آشنای غریب - ۱۶ دي ۱۳۹۲ ۱۱:۱۱ صبح

شما بزرگوارید و شکسته نفسی میکنید ، این ظرفیت کم ماست که یک سری حرفها برامون قابل هضم نیست ولی باز هم از شما میخواهیم با صبر و درایت همیشگی به مطالب اسرار آفرینش و در مورد قرآن عظیم برایمان سخن بگویید . هفت بتنی که فرمودید اگه امکانش هست و ناگفته هایی از جهان آفرینش . البته به صورت ساده تر اگه جسارت نباشه که من نوعی نیز متوجه شوم ممنون و سپاسگزار از اینکه وقت شریف خود را برای ما میگذارید . موفق و سربلند باشید .

RE: حرف های عادی بین اعضا - nilforoosh - ۱۸ دي ۱۳۹۲ ۰۵:۴۴ عصر

Rose آشنای قریب عزیز من در مورد شما هیچ وقت قضاوت بد نمیکنم. شما خیلی بزرگوارید.
دوستان خدا خیلی بیشتر از اونیکه دوره به ما نزدیکه. دوستان دستام قوای نوشتن ندارن و الا بیشتر با هم حرف میزدیم.

RE: حرف های عادی بین اعضا - فاطمه گل - ۱۸ دي ۱۳۹۲ ۰۶:۰۱ عصر

براتون دعا میکنیم که زودتر حالتون خوب بشه و ما هم زودتر بهره مندتر...

RE: حرف های عادی بین اعضا - آشنای غریب - ۱۹ دي ۱۳۹۲ ۰۲:۱۲ صبح

استاد گرامی مرا شرمنده کردید و من اینگونه که میفرمایید نیستم . کوچیک همه شما خوبان هستم . ولی ایکاش بزرگی به این چیزها بود به نوشتن ، به حرفهای دل را زدن ، به دلسوزی و نگرانیها برای دوستانت و به قول شما اینقدر خداوند به ما نزدیکه که میدونه بنده هاش چیکارند و من رو سیاه ، اگه گاهی وقتها میامو حرفی از طرف خودم میزنم نمیخوام کدورتی باقی بمونه . خوبی اینجا اینه که به هر حال همه چیز خیلی زود فیصله پیدا میکنه و دوستان از منطق بالایی بر خوردارند ولی تو دنیای واقعی متاسفانه اینگونه نیست . امیدوارم هر چه زودتر خداوند عزیز شما را مورد شفای خاصش قرار داده و به فعالیت خود ادامه دهید .

نظر هرکس درباره اعضای تالار... - Entezar - ۲۱ دي ۱۳۹۲ ۱۲:۵۳ صبح

Roseسلام دوستان. . .
بیاید نظر خودمون رو نسبت به بقیه بچه ها بیان کنیم. . .
مثلا نظر خود بنده درباره بچه های سایت:
حامد: مدیری بی حاشیه و مقتدر با ارسال های کوتاه و مفیدRose
هدهد صبا: مدیری پر فعالیت و پر حاشیهRose
نیلفروش: استادی محترم و ارزشمند با کمی لحن صریحRose
مهدی: کاربری رک و راست با کسی هم شوخی ندارهRose
فاطمه: کاربری که خیلی دوست داره به معلوماتش اضافه بشهRose
بیتانم :چی بگم‌ آخهههههههههههههه ؟‌!‌؟‌!‌؟‌!؟‌!HeartArrow
آشنای غریب‌ : کاربری فوق العاده پر روحیه و پر انرژی در آشتی دادن اعضا باهمRose
بقیه دوستان هم که فعلا نیستند. . .

RE: حرف های عادی بین اعضا - هُدهُد صبا - ۲۱ دي ۱۳۹۲ ۰۳:۰۹ عصر

به به جنجالي هم شديم! Smile

جناب برادر انتظار: كابري فعال و حاشيه ساز!

عيد ولايت مبارك

الهي مولامون را خشنود سازيم و فرجشان نزديك گردد

RE: نظر هرکس درباره اعضای تالار... - مریم گلی - ۲۲ دي ۱۳۹۲ ۰۲:۰۶ صبح

(۲۱ دي ۱۳۹۲ ۱۲:۵۳ صبح)Entezar نوشته:  Roseسلام دوستان. . .
بیاید نظر خودمون رو نسبت به بقیه بچه ها بیان کنیم. . .
مثلا نظر خود بنده درباره بچه های سایت:
حامد: مدیری بی حاشیه و مقتدر با ارسال های کوتاه و مفیدRose
هدهد صبا: مدیری پر فعالیت و پر حاشیهRose
نیلفروش: استادی محترم و ارزشمند با کمی لحن صریحRose
مهدی: کاربری رک و راست با کسی هم شوخی ندارهRose
فاطمه: کاربری که خیلی دوست داره به معلوماتش اضافه بشهRose
بیتانم :چی بگم‌ آخهههههههههههههه ؟‌!‌؟‌!‌؟‌!؟‌!HeartArrow
آشنای غریب‌ : کاربری فوق العاده پر روحیه و پر انرژی در آشتی دادن اعضا باهمRose
بقیه دوستان هم که فعلا نیستند. . .

سلام

پس من چی؟؟؟؟