تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید
جشن تولد اعضا (لطفا هر دوستي در روز تولدش يادآوري كنه) - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید (http://forum.ghorany.com)
+-- انجمن: فرهنگی و هنری (/forum-1.html)
+--- انجمن: گوناگون (/forum-12.html)
+--- موضوع: جشن تولد اعضا (لطفا هر دوستي در روز تولدش يادآوري كنه) (/thread-2200.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: جشن تولد اعضا (لطفا هر دوستي در روز تولدش يادآوري كنه) - seraj73 - ۲۲ آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۵۴ صبح

تولد همگی تون مبارک

RE: جشن تولد اعضا (لطفا هر دوستي در روز تولدش يادآوري كنه) - آشنای غریب - ۷ دي ۱۳۹۲ ۰۷:۰۱ عصر

سلام دوستان گرامی . یادمه یه روز فاطمه گل عزیز گفت :من تاریخ تولد بچه ها رو نمیدونم و یا اینکه دوستان خجالت نکشیدبیایید بگید تاریخ تولدتونو ، خب دیگه منو فردا و آغاز زیستن . البته روزهای دیگر وفات ائمه عزیزمونم هست و ماه صفر تموم نشده و انتظاری نیست ، فقط یاد آوری بود برای خودم که یکسال دیگر بر عمرم اضافه شد و امیدوارم خالقم را درک و بر معلوماتم از طریق این سایت افزوده شود و همچنین قدر دان نعمات خداوندم که سلامتی بالاترین آن است باشم و یار قرآنی لایق برای دوستان قرآنی باشم . همین بس که تبریکاتتان برایم دعای پاکتان باشد بدرقه راهم . Rose

RE: جشن تولد اعضا (لطفا هر دوستي در روز تولدش يادآوري كنه) - Bitanem - ۷ دي ۱۳۹۲ ۰۸:۱۹ عصر

تولدتوووووووووووون مبارک خواهر عزیزممممممم.
انشاالله که همیشه و در تمام زندگیتون موفق و سربلند باشید.خداوند عمری با عزت بهتون بده عزیزم

RE: جشن تولد اعضا (لطفا هر دوستي در روز تولدش يادآوري كنه) - Entezar - ۸ دي ۱۳۹۲ ۱۲:۲۸ صبح

واااااااای خیلی وقت بود هوس کیک کرده بودم تو این محرم و صفرم که کیک نخوردییییییییم.عالیه بهتر از این نمیشه...
من که با خانمم میایم مزاحمتون میشیم...
تولدتون مبارک
ClappingClappingClapping
RoseRoseRoseRoseRoseRoseRose

RE: جشن تولد اعضا (لطفا هر دوستي در روز تولدش يادآوري كنه) - آشنای غریب - ۸ دي ۱۳۹۲ ۰۱:۰۱ صبح

[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcSbQfYO6LMqccBOqwm7a5Y...oIHieEyuhR]

اینم کیک برای دو زوج خوشبخت و ممنون از شما عزیزان . در خدمت شما خوبان هستم شما مراهمید و امیدوارم اگر قابل باشم روزی بتونم خدمت شما خوبان برسم اگر تهرانید ، شاید روزی برای خرید بیاییم به همراه خانواده .

RE: جشن تولد اعضا (لطفا هر دوستي در روز تولدش يادآوري كنه) - هُدهُد صبا - ۸ دي ۱۳۹۲ ۰۸:۱۲ صبح

Rose
عزیزم شکفتنت مبارک
الهی سعادتمند بشی
Rose

RE: جشن تولد اعضا (لطفا هر دوستي در روز تولدش يادآوري كنه) - آشنای غریب - ۸ دي ۱۳۹۲ ۱۱:۴۹ عصر

ممنون خواهر گلم ممنونRose

RE: جشن تولد اعضا (لطفا هر دوستي در روز تولدش يادآوري كنه) - فاطمه گل - ۱۳ دي ۱۳۹۲ ۰۹:۱۸ عصر

RoseRoseسلام به همه
آشنای غریب عزیز تولدتون مبارک....BlushCowboy
بذارید ی تبریک ویژه بگم چون خب ماه صفر تموم شده و الان میشه ClappingClappingClappingClapping
امیدوارم به تمام آرزوهاتون برسید...RoseHeart

RE: جشن تولد اعضا (لطفا هر دوستي در روز تولدش يادآوري كنه) - آشنای غریب - ۱۴ دي ۱۳۹۲ ۱۰:۱۷ صبح

ممنون خواهر گلم و شرمنده کردید . [تصویر:  giggles.gif] Rose

RE: جشن تولد اعضا (لطفا هر دوستي در روز تولدش يادآوري كنه) - مهدی1414 - ۱۹ دي ۱۳۹۲ ۰۵:۱۴ عصر

سلام
آقا کادوهاتونو آماده کنیدHuhHuhHuh
چون دوشنبه تولد منهClappingClappingClapping
RoseRoseRose
[تصویر:  2294220_P_Birthday-cake.jpg]