تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید
حجاب، در قاب تصویر - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید (http://forum.ghorany.com)
+-- انجمن: مشاوره و زنان (/forum-4.html)
+--- انجمن: نقش حجاب در رشد و تکامل جامعه (/forum-14.html)
+--- موضوع: حجاب، در قاب تصویر (/thread-22.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6

RE: وای وای وای - hamed - ۲۰ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۰۴ عصر

زنی که زیبای اندیشه ندارد ......

من با جبهه و جناح این و اونش کاری ندارم

اما می خوام بگم :

"با این اوصاف وضع مملکتمون اصی تعریفی نداره "

و بعد ش می گیم

شهدا ای شهدا شرمنده ایم شرمنده Confused

باز به حرمت تالار عکس رو خودتون ببینید

RE: حجاب - solaleh - ۲۴ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۲۹ صبح

یه چیز که برام خیلی جای تعجب داره اینه که وقتی حرف از حجاب میشه همه فقط در ذهنشون خانمها رو ملاک قرار میدن . حجاب را فقط وفقط برای زنان تلقی میکنند و در این جامعه اسلامی شما فقط عکس خانمها رو گذاشتین ...جالبه هیچ نقدی از آقایون به میون نمیاد که حجاب اونا باید چطور باشه؟؟؟؟؟
وقتی حجاب حضرت زهرا رو توصیف میکنید چرا از امیرالمومنین نمیگید که چگونه حجاب داشتن.؟!!!! ما همه توقع داریم که زن مسلمان به شکل فاطمه(س) باشه اما از مرد مسلمان که با بدترین پیراهن های زننده و شلوارهای زننده در جامعه هستند خورده نمیگیریم.واقعا چرا؟؟؟
بهتره در کنار حیاو عفت زن که در اینجا تاکید شده کمی هم به حجاب اصولی و عفت آقایون هم متذکر شویم.
امثال من که فکر میکنم حجاب یک زن مسلمان را داریم اما از بی حیایی چشم مردان جامعه زجر میکشیم و از بی قیدی اونا در پوشش نمیشه راحت در جامعه حضور پیدا کنیم...

عکس های برای معرفی و تبلیغ حجاب بخش اول - seraj73 - ۲۶ دي ۱۳۹۰ ۰۷:۴۳ عصر

امروز نصاویر گرافیکی زیبا جزو بهترین راه های تبلیغ است امیدواریم که این عکس ها بیش از این انتشار پیدا کنند و در دید همگان قرار بگیردAngelRoseCowboyRoseClappingRoseRollingRose
[تصویر:  cbrtewv9cisg4qvk7ui3.jpg]

RE: عکس های برای معرفی و تبلیغ حجاب بخش اول - del shekaste - ۲۷ دي ۱۳۹۰ ۰۲:۳۴ صبح

سلام بر سراج گرامی و یک خوشامد گویی و تشکر بابت تصویر زیباشونClapping

RE: عکس های برای معرفی و تبلیغ حجاب بخش اول - osaky - ۲۷ دي ۱۳۹۰ ۰۱:۳۰ عصر

(۲۶ دي ۱۳۹۰ ۰۷:۴۳ عصر)seraj73 نوشته:  امروز نصاویر گرافیکی زیبا جزو بهترین راه های تبلیغ است امیدواریم که این عکس ها بیش از این انتشار پیدا کنند و در دید همگان قرار بگیردAngelRoseCowboyRoseClappingRoseRollingRose
[تصویر:  cbrtewv9cisg4qvk7ui3.jpg]

این گرافیک فکر کنم به سفارش موسسه ریحانه النبی تهیه شده.ریحانه النبی موسسه ی بسیار خوبی هستش که از دختران با حجاب چادری استقبال کرده و با تدارک جلسات هم اندیشی و اردوهای فرهنگی سعی در ترویج این اخلاق پسندیده داره.Blush

RE: عکس های برای معرفی و تبلیغ حجاب بخش اول - safirashgh - ۲۷ دي ۱۳۹۰ ۰۵:۰۴ عصر

بسم الله الرحمن الرحیم

[تصویر:  hejab-mesr.jpg]

این جا

RE: عکس های برای معرفی و تبلیغ حجاب بخش اول - seraj73 - ۲۷ دي ۱۳۹۰ ۰۶:۰۳ عصر

بله دوستم درست گفتید من هم گفتم حیفه در همچین سایتی که راه افتاده این بخش خالی بمونه

[تصویر:  fb4qnyfa3xv5qndr5t5e.jpg]

[تصویر:  5q4o44z39x9479qmx9b.jpg]

RE: حجاب، در قاب تصویر - safirashgh - ۲۷ دي ۱۳۹۰ ۱۱:۲۸ عصر

(۲۱ تير ۱۳۹۰ ۰۹:۱۳ عصر)کبوتر حرم نوشته:  سلام برشما

میشه یکی بفرماید که چرا حجاب باید چادر باشد؟

بسم الله الرحمن الرحیم

در کجای قرآن نام چادر آمده است ؟ توضیحات سركار خانم ساسانی پیرامون حجاب و چادر و اینكه در كجای قرآن اشاره به چادر شده است؟ اشاره به شان نزول آیات حجاب و اینكه در جامعه نبوی حجاب بوده است مدت زمان(05:40)

لطفا این جا گوش فرا دهید ؟

RE: حجاب، در قاب تصویر - منتظر - ۳۰ دي ۱۳۹۰ ۱۲:۴۳ صبح

[تصویر:  hijab%20%2820%29%28Fetyan.net%29.jpg]

RE: حجاب، در قاب تصویر - seraj73 - ۳۰ دي ۱۳۹۰ ۰۳:۲۴ عصر

[تصویر:  yor0vr4aqrt9yyrzyrxx.jpg]