تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید
معرفي كتاب - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید (http://forum.ghorany.com)
+-- انجمن: فرهنگی و هنری (/forum-1.html)
+--- انجمن: کتاب (/forum-2.html)
+--- موضوع: معرفي كتاب (/thread-196.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: معرفي كتاب - del shekaste - ۲۷ آذر ۱۳۹۰ ۰۵:۲۷ عصر

باید دید چه میشه کرد

RE: معرفي كتاب - ضحی - ۲۷ آذر ۱۳۹۰ ۰۸:۱۳ عصر

چون بنظرم همه لذت کتاب خوندن تو اینه که اونو دست بگیری وبرگه هاش رو لمس کنی و ورق بزنی
وتا چند روز هر جا میری اون کتاب دستت باشه.Smug
[/quote]

سلام :
ببخشید من مدتیه نمیتونم متاسفانه مثل سابق فعال باشم . اما هر از گاهی یه سری به دوستانم میزنم.
دلم واقعا برای تالار تنگ شده. منم با این جمله ی شما خیلی خیلی موافقم و خوشحالم که به تعداد صفحات و پست های این اتاق هم اضافه شده . واقعا خوشحالم و از همه ی شما دوستان ممنون.
(۲۶ آذر ۱۳۹۰ ۰۴:۲۰ صبح)del shekaste نوشته:  سلام نمیدونم این کتاب قبلا معرفی شده یا نه

کتاب آفتاب در حجاب
واقغا بهترین کتابیه که توی زندگیم خوندم کتاب قدیمیه از مهدی شجاعی شاید خونده باشیدش تنها کتابی بود که با خوندن هر صفحه اش اشک ریختم خودم تا نصفه چندین ماه پیش خوندمش دوستم اومد خونمون برد بخونش که زود برگردونه .... برد داد به دوستش دوستشم داد به دوستش الان همه عالم خوندنش کامل به جز خودم باور کنید توی این همه آدم یه نفر بد این کتابو که نگفت هیچ همه حتی کسایی که اهل کتاب نبودن رفتن همه کتابای اقای شجاعی رو خریدن
اگه نخوندید حتما بخونیدش
اگه نخونید به نظر من یکی از بزرگترین قشنگی زندگیرو از دست میدید من بعد از این کتاب تازه عشق حضرت زینب به امام حسین رو درک کردم البته حالا حالاهامونده تا به اون درک واقعی برسیم وقتی هم برسیم میمیریم از سنگینی واقعه
البته کتابشو باید خیلی بگردی تا پیدا کنی
Rose

امیدوارم حتما بخونیدش

Roseآفتاب در حجابRose

سلام:
دقیقا نمیدونم از کی به جمع ما اضافه شدید اما عذر تقصیر منو بابت تاخیرم بپذیرید.ورودتون رو به تالار تبریک میگم و بابت معرفی چنین کتابی ازتون بی نهایت سپاسگزارم.
حتما تهیش میکنم مخصوصا با شوری که شما در وصف این کتاب داشتید . فقط کاش انتشاراتشم مینوشتید.

RE: معرفي كتاب - del shekaste - ۲ دي ۱۳۹۰ ۰۴:۲۵ صبح

[attachment=316][attachment=315]سلام به همگی
فکر کنم سید مهدی شجاعی باید یه پورسانتی به من بده
با وجود اینکه میدونم کسی نرفت سراغ کتاب آفتاب در حجاب یه کتاب دیگه میخوام معرفی کنم که پیدا کردنش راحت تره..از سید مهدی شجاعی با نام کشتی پهلو گرفته ببین من چقدر گفتما برید این 2تا کتاب رو بگیرید بخونید البته موقع خوندن این 2 کتاب باید حالت دکلمه ای بخونی تا عظمت تک تک کلماتش رو حس کنی ....آفتاب در حجاب محوریتش حضرت زینب (س) است و کشتی پهلو گرفته حضرت فاطمه (س)
لا اقل یکی واسه دلخوشی ما هم که شده بره بخره کتاب رو تا یکم دلم شاد شه

RE: معرفي كتاب - مریم گلی - ۱۱ دي ۱۳۹۰ ۰۴:۵۸ عصر

با سلام خدمت همه دوستان و سروران.

کتاب پرواز در ملکوت.
اثر محمد یوسفی است.

حالات عرفانی چند تن از منتظران آقا امام زمان «عج» رو بیان کردند.
شامل زندگی نامه،کرامات،تشریفات و سیر و سلوک این بزرگان است.
بنده به شخصه کتابهایی تو این مضامین رو خیلی دوست دارم.
انشاءالله این کتاب رو مطالعه کنید.

RE: معرفي كتاب - zeinab - ۱۴ دي ۱۳۹۰ ۱۰:۵۹ صبح

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوستان

کتاب (سقای آب وادب ) هم بسیار قشنگه،انتشارات نیستان،نویسنده:سیدمهدی شجاعی؛این کتاب راجع به حضرت عباس (ع) است،بسیار قشنگه خوندنش رو فراموش نکنیدها.

RE: معرفي كتاب - del shekaste - ۲۷ دي ۱۳۹۰ ۰۲:۵۷ صبح

سلام اومدم یادآوری کتاب آفتاب در حجاب و کشتی پهلو گرفته و سقای آب و ادب رو کرده باشم و تا نگیرید و نخونید دست از سرتون بر نمیدارم
یک نفر محض دلخوشی و در راه خدا جهاد کنه و این کتابارو بخونه پس این تایپیک الکی دیگهSighSighSighSighSighSighSigh

RE: معرفي كتاب - osaky - ۲۷ دي ۱۳۹۰ ۰۹:۰۰ عصر

یاران قرآنی من چندتا کتاب براتون معرفی می کنم که امیدوارم خوشتون بیاد.
1-کتاب برای ریحانه(مخصوص دختر خانم هاBlush),نویسنده:محمود اکبری
(رهنمودهایی برای دختران جوان)
2-دنیای دختران(بازم مخصوص دختر خانم ها),نویسنده:کابی شوستر
3-هماهنگ با خدا(مقدمه:آنچه در جامعه ی امروزی بسیارشایع است زندگی انسان هامستقل از خداست...),نویسنده:دکتر مازیار رستگار
4-مشکات هدایت(وظایف و رهنمودهای شیعیان),نویسنده:آیه الله مکارم شیرازی
5-اسلام در یک نگاه(مقدمه:ما مسلمانیم ولی آیامی توان تنهابانام((مسلمان))افتخار کرد....),نویسنده:آیه الله مکارم شیرازی
امیدوارم که شرایط جور بشه تا این کتابای مفید رو تهیه کنیدCowboy

RE: معرفي كتاب - zeinab - ۲۸ دي ۱۳۹۰ ۱۱:۳۲ صبح

بسم الله الرحمن الرحیم.
سلام دوست عزیز.
میشه اسم انتشارات هاشونم بگید؟
ممنون میشم

RE: معرفي كتاب - osaky - ۲۸ دي ۱۳۹۰ ۱۲:۱۱ عصر

(۲۸ دي ۱۳۹۰ ۱۱:۳۲ صبح)zeinab نوشته:  بسم الله الرحمن الرحیم.
سلام دوست عزیز.
میشه اسم انتشارات هاشونم بگید؟
ممنون میشم

چشم حتماBlush
-کتاب برای ریحانه(مخصوص دختر خانم ها[تصویر:  blush.gif]),(رهنمودهایی برای دختران جوان),انتشارات:گلستان ادب
2-دنیای دختران(بازم مخصوص دختر خانم ها),انتشارات:پیدایش
3-هماهنگ با خدا(مقدمه:آنچه در جامعه ی امروزی بسیارشایع است زندگی انسان هامستقل از خداست...),انتشارات:فریور
4-مشکات هدایت(وظایف و رهنمودهای شیعیان),انتشارات:امام علی بن ابی طالب(ع)
5-اسلام در یک نگاه(مقدمه:ما مسلمانیم ولی آیامی توان تنهابانام((مسلمان))افتخار کرد....),انتشارات:امام علی بن ابی طالب(ع)

کتابهای خوب و مورد نیاز هستن.من خودم که استفاده های زیادی ازشون کردم.همچنین آقای محمود اکبری کتابهای فراوان و مفیدی رو برای دخترها تالیف کردند که یکیش بالایی بود,یکی دیگش هم"دختران و مزاحمت ها" از انتشارات فتیان هستش.مطالبی چون:دلیل مشکی بودن چادر خانم ها ووو....
امیدوارم مفید واقع بشن.ClappingCowboyHeart

RE: معرفي كتاب - del shekaste - ۲۹ دي ۱۳۹۰ ۰۲:۳۳ صبح

دست شما درد نکنه ایشالا به زودی تهیه خواهیم کرد