تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید
معرفي كتاب - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید (http://forum.ghorany.com)
+-- انجمن: فرهنگی و هنری (/forum-1.html)
+--- انجمن: کتاب (/forum-2.html)
+--- موضوع: معرفي كتاب (/thread-196.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: معرفي كتاب - کبوتر حرم - ۱۵ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۲۲ صبح

سلام بر شما

ممنون بابت معرفی کتاب

میشه یه تقاضا بکنم؟
ممنون میشیم فینگلیش ننویسین، چشم آدم در میاد تا بخونیم.

یا علی

RE: معرفي كتاب - هُدهُد صبا - ۱۵ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۵۰ عصر

سلام

من مدتيه اين كتابها رو دارم مطالعه ميكنم و عاليه اما از كتب قديمي پدرم هست نمدونم در بازار موجوده يا خير.

كتاب هاي معاد و تقوي اثر آيت الله سيد عبدالحسين دستغيب

اگر پيدا نكردين بگين تا متن هايي انتخاب كرده و براتون بزارم.

RE: معرفي كتاب - هُدهُد صبا - ۶ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۲۱ عصر

کتاب اشک روان بر امیر کاروان یا دمع الحسین علی خصائص الحسین (خصائص الحسین) از جمله آثار گرانقدر و پر ارزش علامه شیخ جعفر شوشتری که در زمان خودش وحید روزگار بود میباشد. این کتاب از مهم ترین و معتبرترین کتبی میباشد که در مصائب حضرت سید الشهداء تاکنون به رشته تحریر درآمده است. این کتاب در میان کتب و اسناد فرید و یگانه درآمده، اسلوبش عجیب، نکاتش غریب، مطالبش شریف، کنایاتش لطیف و نگارشش ممتاز میباشد.

RE: معرفي كتاب - safirashgh - ۷ آذر ۱۳۹۰ ۰۳:۱۷ عصر

(۱۵ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۵۰ عصر)هُدهُد صبا نوشته:  سلام

من مدتيه اين كتابها رو دارم مطالعه ميكنم و عاليه اما از كتب قديمي پدرم هست نمدونم در بازار موجوده يا خير.

كتاب هاي معاد و تقوي اثر آيت الله سيد عبدالحسين دستغيب

اگر پيدا نكردين بگين تا متن هايي انتخاب كرده و براتون بزارم.

بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام بر شما " هد هد صبا" ی گرامی :
و قبولی طاعات. بله همانطور که این یار قرآنی فرمودند کتاب فوق العاده ای هست . بله حتما این کارو انجام بدهید بانو.

RE: معرفي كتاب - مریم گلی - ۲۵ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۰۵ صبح

با سلام.
کتاب حماسه حسینی از شهید بزرگوار استاد مرتضی مطهری
یکی از بهترین کتابهایی بود که درباره قیام و نهضت عاشورا خوندم.
استاد خیلی روان در این کتاب تحریفاتی را که توسط افراد در این ماجرا صورت گرفته رو عنوان میفرمایند.
و ذهن هر واقع گرا رو به سمت حقیقت راهنمایی میکنند.

RE: معرفي كتاب - یک کاربر - ۲۵ آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۱۳ صبح

سلام من فایلشو میذارم خودم کامل نخوندم
3 فایل پیوستی.
شرمنده نشد. فایل .rar اینجا آپلود نمیشه

RE: معرفي كتاب - del shekaste - ۲۶ آذر ۱۳۹۰ ۰۴:۲۰ صبح

[attachment=298]سلام نمیدونم این کتاب قبلا معرفی شده یا نه

کتاب آفتاب در حجاب
واقغا بهترین کتابیه که توی زندگیم خوندم کتاب قدیمیه از مهدی شجاعی شاید خونده باشیدش تنها کتابی بود که با خوندن هر صفحه اش اشک ریختم خودم تا نصفه چندین ماه پیش خوندمش دوستم اومد خونمون برد بخونش که زود برگردونه .... برد داد به دوستش دوستشم داد به دوستش الان همه عالم خوندنش کامل به جز خودم باور کنید توی این همه آدم یه نفر بد این کتابو که نگفت هیچ همه حتی کسایی که اهل کتاب نبودن رفتن همه کتابای اقای شجاعی رو خریدن
اگه نخوندید حتما بخونیدش
اگه نخونید به نظر من یکی از بزرگترین قشنگی زندگیرو از دست میدید من بعد از این کتاب تازه عشق حضرت زینب به امام حسین رو درک کردم البته حالا حالاهامونده تا به اون درک واقعی برسیم وقتی هم برسیم میمیریم از سنگینی واقعه
البته کتابشو باید خیلی بگردی تا پیدا کنی
Rose

امیدوارم حتما بخونیدش

Roseآفتاب در حجابRose

RE: معرفي كتاب - safirashgh - ۲۶ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۱ عصر

(۲۶ آذر ۱۳۹۰ ۰۴:۲۰ صبح)del shekaste نوشته:  سلام نمیدونم این کتاب قبلا معرفی شده یا نه

کتاب آفتاب در حجاب
واقغا بهترین کتابیه که توی زندگیم خوندم کتاب قدیمیه از مهدی شجاعی شاید خونده باشیدش تنها کتابی بود که با خوندن هر صفحه اش اشک ریختم خودم تا نصفه چندین ماه پیش خوندمش دوستم اومد خونمون برد بخونش که زود برگردونه .... برد داد به دوستش دوستشم داد به دوستش الان همه عالم خوندنش کامل به جز خودم باور کنید توی این همه آدم یه نفر بد این کتابو که نگفت هیچ همه حتی کسایی که اهل کتاب نبودن رفتن همه کتابای اقای شجاعی رو خریدن
اگه نخوندید حتما بخونیدش
اگه نخونید به نظر من یکی از بزرگترین قشنگی زندگیرو از دست میدید من بعد از این کتاب تازه عشق حضرت زینب به امام حسین رو درک کردم البته حالا حالاهامونده تا به اون درک واقعی برسیم وقتی هم برسیم میمیریم از سنگینی واقعه
البته کتابشو باید خیلی بگردی تا پیدا کنی
Rose

امیدوارم حتما بخونیدش

Roseآفتاب در حجابRose

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام بر دلشکسته یار گرامی قرآنی:
وقتی اینگونه این کتاب رو برای یاران دیگر معرفی می کنید حس قریبی می گوید ادای دین به این نویسنده و شاعر گران مایه ی ایرانی دارید. متاسفانه چنین کتاب های ارزشمندی را با سختی باید تهیه کرد اما برای خرید cd های ..... چه راحت در بین عموم و نوجوانان قرار می گیرند cd هایی که برای خود شرکت های سازنده پر خرج اما به چه راحتی و باقیمت خیلی پایین. جای تاسف دارد. چرا مسئولین اینقدر کم توجه و در برخی موارد بی توجهی به خرج می دهند.

حواست هست امام حسین "علیه السلام "را منتظرانش به شهادت رسانند!!!!
[تصویر:  42501782160162106712.gif]
یا صاحب الزمان روحی فداک : نه کوششی نه وفایی فقط نشستم و گفتم خدا کند که بیایی !!

RE: معرفي كتاب - del shekaste - ۲۶ آذر ۱۳۹۰ ۰۵:۵۷ عصر

سلام بر سفیر عشق
بله واقعا من خودم این کتاب رو خیلی گشتم ولی پیدا نکردم تا اینکه یه روز توی کتاب خونمون اون گوشه ها پیداش کردم ولی فکر کنم کتاب خونه های بزرگ داشته باشن نسخه هایی از این کتاب رو ...... امیدوارم این کتاب جزو کتابایی قرار بگیره که دوباره چاپ بشه

RE: معرفي كتاب - هُدهُد صبا - ۲۷ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۰۹ عصر

چه خوبه هر كي اين كتاب كمياب رو داره بخشي از آن را براي ما در اين سايت قرار بده Smile