تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید
نظرات و انتقادهاتون رو بفرماييد - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید (http://forum.ghorany.com)
+-- انجمن: فرهنگی و هنری (/forum-1.html)
+--- انجمن: گوناگون (/forum-12.html)
+--- موضوع: نظرات و انتقادهاتون رو بفرماييد (/thread-1262.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

نظرات و انتقادهاتون رو بفرماييد - Entezar - ۴ دي ۱۳۹۲ ۱۱:۵۳ عصر

من الان یه انتقاد دارم .واقعا وقتی بخش طنز بسته شده چرا پستش هنوز هست؟!؟!؟!؟!؟!
ما هی نگاه میکنیم دلمون هوایی میشه.خوب پاکش کنید وقتی کسی دوست نداره دیگه.

نظرات و انتقادهاتون رو بفرماييد - Entezar - ۲۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۵ صبح

ممنون از اینکه 3 تا از ارسال هام رو حذف کردید.
خواستم تشکر کنم که دینش به گردنم نمونه...
ممنونم.

RE: نظرات و انتقادهاتون رو بفرماييد - hamed - ۲۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۰۱ صبح

سلام
از اینکه به مدیریت اعتماد دارید
ممنونم

RE: نظرات و انتقادهاتون رو بفرماييد - هُدهُد صبا - ۱ مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۵۷ عصر

سایر کاربرین قدیمی و جدید هم لطفا مجدد اینجارو فعال و شرکت کنند. Smile

RE: نظرات و انتقادهاتون رو بفرماييد - آشنای غریب - ۱۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۵۷ عصر

با سلام و شب به خیر به کاربران گرامی ، جناب انتظار دیشب از عزیزان کاربر دعوت کردند برای حضور امشب . الوعده وفا نزدیک ساعت ده و هنوز خبری جز ایشان نیست ، از اینکه شور و هیجان خاصی تالار رو فرا گرفته جای تعجب و تامل داره شما چی فکر میکنید ، Sigh هیچ هم برای خودش عالمی دارد، وقتی همه هایت هیچ میشوند ، آن وقت «هیچ» برایت یک دنیاست، و این بار سکوت میکنم ، به احترام آن همه حرف که دردلم مرد .

نظرات و انتقادهاتون رو بفرماييد - Entezar - ۱۷ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۲۱ عصر

چه بگویم از دردی که در دل هست و جز حرف سکوت هیچ نمیتوان بر لب آورد...
والا هر کاری میکنیم هیچ انگیزه ای در دوستان ایجاد نمیشه.حتی خانم خودم هم نمیاد.
یه موقع ها اونقدر هیجان داشتم واسه سر زدن به اینجا و خوندن حرفهای قشنگ دوستان اما حالا هرشب که میام در آخرین مطالب هنوز نوشته های خودم چشمک میزنند.
کاش دوباره اون روز هارو ببینیم.کاش...
در پایان تشکر از آشنای غریب گرامی...تنها کسی که روی مارو زمین ننداخت ایشون بودند

RE: نظرات و انتقادهاتون رو بفرماييد - Bitanem - ۱۹ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۴۵ عصر

(۱۷ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۲۱ عصر)Entezar نوشته:  چه بگویم از دردی که در دل هست و جز حرف سکوت هیچ نمیتوان بر لب آورد...
والا هر کاری میکنیم هیچ انگیزه ای در دوستان ایجاد نمیشه.حتی خانم خودم هم نمیاد.
یه موقع ها اونقدر هیجان داشتم واسه سر زدن به اینجا و خوندن حرفهای قشنگ دوستان اما حالا هرشب که میام در آخرین مطالب هنوز نوشته های خودم چشمک میزنند.
کاش دوباره اون روز هارو ببینیم.کاش...
در پایان تشکر از آشنای غریب گرامی...تنها کسی که روی مارو زمین ننداخت ایشون بودند
با سلام
آقا انتقاد شما و خانوم برزگر عزییییییز کاملا به جاست اما جناب انتظار شما خودت که در جریان کارای من هستی دیگه چرا؟کلاسا تازه شروع شدن و مشغله ها هم باهاش شروع شدن.ولی بازم طلب بخشش از شما دو عزیز دارم.

نظرات و انتقادهاتون رو بفرماييد - Entezar - ۲۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۰۱ عصر

یعنی چییییییییییییییی آخه؟!؟!؟!؟!؟!
یعنی ما چون در جریانیم نمیتونیم انتقاد کنیم؟!؟!؟!؟!؟!؟من اعتراض دارم یعنی که چی؟!

RE: نظرات و انتقادهاتون رو بفرماييد - Bitanem - ۲۷ مهر ۱۳۹۳ ۰۷:۴۲ عصر

(۲۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۰۱ عصر)Entezar نوشته:  یعنی چییییییییییییییی آخه؟!؟!؟!؟!؟!
یعنی ما چون در جریانیم نمیتونیم انتقاد کنیم؟!؟!؟!؟!؟!؟من اعتراض دارم یعنی که چی؟!

شما انتقاد کن عزیزم.اعتراضتم کاملا به جا.اما خودت شاهد.به همه بگو که من از 7 صبح الان اومدم خونه و تنها کارم اول صحبت با همسرم بعد اومدن به اینجا بود.چون یه جور وظیفه شده واسم.بازم ببخشید

RE: نظرات و انتقادهاتون رو بفرماييد - آشنای غریب - ۲۴ فروردين ۱۳۹۴ ۰۹:۱۷ صبح

سلام وخسته نباشید دوستان . قسمت حدیث روز کماکان مشکل من باقی است . الان حدیث امروز و دیروز صفحش باز نمیشه ، قرار شد دوستان هر روز ایمیلشون رو چک کنند ، و اگر چک میکنند و جوابی به مخاطب نمیدن آخر کم لطفیه . و توقع داریم سال جدید دوستان قدیمی یه سر به خونه دومشون که تالاره بزنن ، نمیدونم چرا ؟ میدونم مشغله کاریتون زیاده و مشکلات روزمره باعث نرسیدن ولی باور کنید منت نیست الان که دارم این نوشته رو میذارم هم خودم مریضم هم مریض دارم هم گاهی تو جاده م هم .....پس نیمدنامونو پای روزگار نذاریم نمیدونم یا توقع من زیاده یا یک سری از شما عزیزان به نحوی دل زده شدید ، خلاصه کلام این رسمش نیست هی بیایم خواهش تمنا ، میبخشید اینگونه صحبت کردم . هماره شاد و تندرست باشید