تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید

نسخه کامل: دل گفته هایمان با معبود
شما در حال مشاهده نسخه متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
خدایا کمکم کن دیرتر برنجم....
زودترببخشم....
کمتر قضاوت کنم...
و بیشتر فرصت دهم...
خدا را دوست دارم چون دریافتم کسی هست که
اگر بخواهد می شود و اگر نخواهد نمی شود!!
به همین سادگی....ِ‌

سرم را از شرم اين همه بي تو بودن و بيراهه‌هايي که رفتم پايين مي‌اندازم،به دیروزم نگاه نکن که سراپا شرمساری است، حالم را، قلبم را، اين کم شدن فاصله‌ها بين من و خودت را درياب. می‌خواهم خلوت کنم در آغوش رحمتت، پناهم ده .

تنها توکل به تو؛

سرافرازم می کند در میان ِ دشت؛

کهکشانی من، رهایم نکن ...

ﯾﻪ ﻧﻔﺲ ﻋﻤﯿﻖ ﻣﯿﮑﺸﻢ ..... ﻭ ﺑﺎ ﺗﻤﺎﻡ ﻭﺟﻮﺩ ﺣﺲ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﮐـﻪ :ﺧﺪﺍ ﺩﺭ ﺫﺭﻩ ﺫﺭﻩ ﺍﮐﺴﯿﮋﻧﯽ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﺑﻠﻌﯿﺪﻡ ..... ﻭﭼﻪ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﻗﺸﻨﮕﯽ ﻭﺟﻮﺩﻡ ﺭﺍ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻣﯿﺪﻫﺪ ؛
ﻭﻗﺘﯽ ﺣﺲ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺧــــﺪﺍ ﺑﺎﻣﻦ ﺍﺳﺖ .... ﺧــــﺪﺍ ﺑﺎ ﺗﻮﺳﺖ ... ﺧــﺪﺍ ﺑﺎ ﻣﺎ ﺳﺖ .... ﻭ ﺍﯾﻦ ﯾﻌﻨﯽ : ﺧﺪﺍ ﺑﺎ ﻫﻤﻪ ﻭ ﻫﻤﻪ ﺟﺎﺳﺖ*
ﺍﻟﻬﯽ
ﺳﮑﻮﺗﻢ ﺭﺍ ﻧﺒﯿﻦ
ﺩﺳﺘﺎﻧﯽ ﺧﺎﻟﯽ ﻭ ﺩﻟﯽ ﭘﺮ ﺍﺯ ﮔﻨﺎﻩ ﺩﺍﺭﻡ
ﺁﻥ ﺭﺍ ﭘﺮ ﮐﻦ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺭﺍ ﺧﺎﻟﯽ . . .
گاهی زندگی سخت میشود!!
دخیل بسته ام لحظه هایم را به:
ان.مع.العسر.یسرا...❂↻❂
هرچند سختی و آسانی فقط با تو!
سخت.میشود✘
آسان.میشود✓
اما ↶↶↶↶ ↶
الهی لا تکلنی الا نفسی!!
حتی طرفه العین الی ابد...
خدایا.مرا.آنی.به.خودم.وامگذار
خدایا!

تو اگر نباشی ، به که می توان گفت حرفهایی را که به هیچ کس

نمی توان گفت ؟

مدعیان رفاقت ، هر کدام تا نقطه ای همراهند .

عده ای تا مرز مال ، عده ای تا مرز آبرو ، عده ای تا مرز جان

و همگان تا مرز این جهان !

تنها تویی که هماره می مانی . بمان !

خدایا!

سبک آمده ام با دست تهی .

سنگین ، بازم گردان !

سنگین آمده ام ، با کوله باری از گناه .

سبک ، بازم گردان !

نرگس
تو چون بو در گل یاسی...
تو آغاز هر احساسی...
خداوندا منم عاصی...
تویی چون باد آزاده، منم چون خار درمانده، تو بارانی و سیرآبی، منم در حسرت آبی...
در این شنزار طوفانی، بساز از نو تو انسانی، زاین تندیس جسمانی، ازاین جسم پریشانی، که میسوزد زنادانی...
پـــــروردگـــــارا !!!

وقتــــــی با لبخنـــدت معبــد دلــــم روشـــن میشـــود و روی سجــاده دلــــم جوهــــر عشـــــق تـــو می ریـــــزد و عشـــق تــــو حریــر سبــــز ساحـــــل خیالـــــــم را میبافد !!! آنگــــاه ست که دریـــــای دلــــــم آرام می گیـــرد ...
مــــن به نگــــاه آرام تــــو دل بستـــــــه ام ، تــــو با نــــورت ساحــل قلبـــم را روشـــن میکنـــی بعضـــی اوقـــات که روحـــم خیـــس از بـــاران تنهایــی میشــــود ... وقتــــــی پشت درهـــــای بستــه دلــــم می نشینـــم و دستـم را به ســـوی تــــــو دراز می کنم در دلــــــم تو را جستجـــــو می کنم ... آوای نالانــــم با حضـــورت کم رنگ می شــــود ... دوســــت دارم به نگـــــاهت خیره شـــــــوم و تا ابـــــد بر بنیــــــاد وصـــــــف ناشــــدنیت تکیــــه کنــــم... تـــــو را با چـــــه زبانـــی بخوانـــــم و چگونــــه توصیــــف کنــــم...

ایـــــــــــــ معبـــــودم !!!!!!!!!!

نیازمنـــــــدی به درگـــاه تــــــو روی آورده است !!!!!!
خـــــدایــــا ! اگــــر مـــن شایستـــــه رحمـــــت و بخــــشش تو نیستــــم ... امــــا تـــو شایستـــه انـــی که بــــه لطـــف توانایــــت بـــر مــن ببخشـــــی ...
پروردگـــارا از ســــوی خــود رحتمــــی بر دوستانـــــم ارزانــــی دار که تنهـــــا تــــــو بخشنــــده ای ...
پــــروردگــــــاراهمانطـــــور که آفرینـــــش با رحمـــــتت و محبـــت ات آغــــــاز شــــد و رحمتــــت هـــــر چیـــزی را فــــرا گرفتــــــه است ... پـــس ای رحمــــان !!! رحمــــت و بخشندگیـــت را نثـــــار دوستانــــــــم کـــن هــر چنـــد اگــــر برخــــــی مواقــــع محبــــت و رحمتـــت را از یـــــاد بــــرده ام !!!
خداونــــــدا پنجــره ی امیـــد و روشنایــــی را به رویشـــــان بگشــــا و شور و نشــــاط و انگیـــزه ی قوی تــــر از قبـــــل نثارشـــان کـــــن تــا در زنــــدگی با انــــــرژی فوق العـــاده و همـــــت ! خستگـــــی ناپـــذیرتر باشنـــد و از زنــــدگی لـــــذت ببرنــــــد... ای سرچشمــــه زلال بخشـــــش جرعـــــه ای از عشــــــق و رحمتـــــت را نثارشـــــــان کـــن !!!! به جسمشــان سلامتـــــی به روحشـــان لطافـــت !!!!!!!!! و آرامــــش را همــــــوراه برقلبشــــان ارزانــــی دار ...
ای معبـــــــــود مــــــن !!!

پس قدمهایشــــان را بـه ســــوی سجـــاده دلـــت پذیـــرا بــــاش ... با نگـــــاهت و رحمــــت بیکــــــران بـــــر زندگیشــــان ببـــار ... و بیابــــان وجـــــــودشان را سیـــــراب کــــــن تا همیشــــه سبـــز سبـــــز بمــــانند ...
angel
Rose خدایا زمین مالامال از افراد حقیر است
بار الیها آیا این افراد را برای رنجش خوبان آفریدی؟
یا کفاره گناهانند اینان؟
خدایا یا اینان را اصلاح کن یا ما را توان تحمل ایشان
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
لینک مرجع