تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید

نسخه کامل: نگارش رمان برای خواننده های عزیز مقیم لس آنجلس
شما در حال مشاهده نسخه متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به همه اعضا محترم تالار گفتمان قرآنی
بنده در طي دو سال اخير، يک رمان نوشتم با رويکرد تحليل شرايط بد و ناگوار خواننده های ايرانی مقيم لس آنجلس.

اين کتاب، در واقع يک هشدار هست به تک تک مردم ايران که به شرايط وخيم و ناراحت کننده اين هنرمندان عزيز آگاه بشن. همچنين تحليل چراهایی که موجب کوچ اجباری اين عزيزان شد و درک اين حق کشی و.....

تاريخ انتشار اين رمان، 22 دي ماه امسال هست. يعني تقريبا دو هفته ديگه.......... برام باعث خوشحالی خواهد بود اگه دوستان خوب و تازه شناخته شده اين فروم و همچنين هر عزيز نازنينی که داره اين تاپيک رو مطالعه ميکنه، اين کتاب رو تهيه کنن و بخونن.

هدف بنده به هيچ عنوان، کسب منفعت مادی و يا کسب شهرت و جلب توجه دوستان و آشنايان نبوده و نيست. علي رغم مشکلات خاص و عديده ای که در مسير نگارش اين کتاب و ارايه دادن اون به ناشر و ساير مسايل جانبی، متحمل شدم، همچنين سختی و دشواری خاص نوشتن چنين رمانی که مضمونش در اين زمينه باشه، الان حس واقعا خوبي دارم و صميمانه آرزو دارم در هنگام نشر اين کتاب، استقبال مردمی قابل قبول باشه. زيرا قرار هست يک واقعيت بيان بشه.
وگرنه همونطور که عرض کردم خودم خوشبختانه هيچ گونه سود مادی قرار نيست ببرم.
منتظر اخبار بعدی باشين. به محض انتشار کتاب در بازار، تک تک شما اعضا گل و نازنين اين تالار رو در جريان قرار خواهم داد.
دوستدار شما
مريم آزاده
لینک مرجع