تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید

نسخه کامل: حرف های عادی بین اعضا
شما در حال مشاهده نسخه متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71
Rose از اینکه انتظار عزیز اینقدر به من انرژی دادند ممنوم. بقیه دوستان هم با سپاسهاشون. امیدوارم بتونم مطلب قابل توجهی بنویسم.من هم از هیچ کمکی دریغ نمیکنم.
سلام دوستان گرامی

مبعث بر شما یاران قرآنی مبارک باد Smile

به این مطلب لطفا سری بزنید و همیاری کنید و دوستان را هم خبر کنید تا ان شاء الله گام موثری از طرف شما و سایت برداشته شود Smile

http://forum.ghorany.com/thread-448-post...l#pid18582
خجسته باد زيبا مبعثش كه با " إقرابسم ربك" آغازوبا" إنا أعطيناك الكوثر"بيمه وبا" اليوم أكملت لكم دينكم " جاودانه شد. عیدمبعث برشما مبارکباد
عید همتون مبارک باشه روز خوبی داشته باشید
تنها چیزی که از شما جوانان تالار میخوام اولین موضوعی رو که در موردش بحث خواستید بکنید احترام به بزرگتر باشه . لطفا به ساعتهایی که ما گاهی اوقات میایم و مطلب میذاریم کمی دقت کرده وقتمان برامون ارزشمند و مشغله کاری بسیار . اگر آشنای غریب از فعالیتش از مشغله کاریش و.......چیزهای دیگه حرفی نمیزنه این دلیل نمیشه عضوی جدید بدون هیچ تحقیقی بیاد و بخواد منو زیر سوال ببره . از همگی اعضاء تقاضا دارم بیشتر به مطالب ارسالی از طرف همه توجه کنند دقت کنند . من به شخصه شاید مطالب از خودم نباشه ولی بهشون اعتقاد دارم ایمان دارم حرف دلمه . شعرها هم نیز به این صورتند از شاعری سروده شده ولی زبان حال من هست . اگه از استادم حاج آقامطلبی میذارم ایمان دارم به سخنانشون و چه بسا تو عمق قضایا بودم . برای تک تک این مطالب زحمات زیادی کشیده شده ، شاگردان زیادی تربیت شده اند و این برای من سخت است بسیار سخت که شخصی با سن کم تجربه کم بیاید و نظر بدهد که استاد نیلفروش تا حالا چه کار کرده ای یا .....از شما میخوام در مورد بزرگترها به خصوص ایشان زود قضاوت نکنید و در بیان مطالبتان از الفاظ بهتری استفاده کنید ما برای وصل کردن آمدیم .... میبخشید اینگونه سخن گفتم و امشب با اینکه از مسافرت یک روزه اومده بودم و خیلی خسته بودم لازم دونستم بیام و متفاوت تر از همیشه صحبت کنم و امیدوارم هیچوقت و هیچوقت دیگه با بزرگترتان اینگونه سخن نگویید و زحماتشان را زیر سوال نبرید . آنوقت به جای وصل کردن جدایی به وجود میاد . و حیف است که از تجربیات بزرگترها استفاده نکنیم و به کار نبندیم .
حرف های آشنای غریب گرامی کاملا صحیح و به جا بود و ازشون تشکر میکنم اما جناب امیر هم تازه به سایت اومدن و شاید که؛ نه حتما از حال و احوال دوستان بی خبرند و از جو فوق العاده صمیمی تالار نا آگاه.
فکر میکنم ایشون هم به اشتباهشون پی بردند ولی خدایی نکرده دلیل بر این نشه که فعالیتشون رو کم کنند.
امیدوارم مثل قبل به فعالیتش ادامه بده و با شور جوونیش این مساله رو ادامه بده ولی امیر عزیز.جناب نیلفروش جزء اساتید بزرگ هستند.گرچه یه جاهایی اختلاف نظر با ایشون شاید داشته باشی اما از اطلاعات ایشون غافل نشو...
ایشون کمک بزرگی به ترویج و رسوخ دین به قلب های آحاد مردم کرده.

به امید دوستی های دو صد چندان بین بچه های تالار
✔✔الــهـــی!
مـاه رجـب گـذشـت امــا مـا از خــود نگـذشـتیم،
تــــو از مــا بـگـذر...!♥♥♥
ممنون از برادر انتظار گرامی که مانند همیشه با صبر و درایتشون باعث دلگرمی و خوشحال از اینکه از روحیه بالایی برخوردارند. کاربران عزیز شاید برخورد دیشبم تند بوده و باعث دلخوری ولی باور کنید اصلا منظورم به شخص خاصی نبوده و روی سخنم با تمامی خوانندگان بوده چرا که بار اولی نیست استاد مورد خطاب اینچنینی قرار میگیرند و با درایت خاص خود میگذرند . با توجه به اینکه اعضاء انسانهای خداشناس و مومنی بوده و از روحیه بالایی برخوردارند فکر نمیکنم حرفهایم باعث نیامدن یا کم کاری بشه . گاهی تو زندگیهامون وقتی از طرف بزرگتری نصیحتی میشیم یا گوشزدی حرفاش برامون سنگین و ناراحت کننده است ولی بعد از مدتی درس بزرگی میشه که تا وقتی زنده ایم دعا گوش . ما اومدیم تو این تالار داشته هامونو به هم یاد بدیم و از همدیگه چیزهای با ارزش یاد بگیریم ، درس اول : از همدیگه ناراحت نشیم و به دل نگیریم حرفی رو . درس دوم : اگه کدورتی پیش میاد به همدیگه گوشزد کنیم و چیزی تو دلمون نریزیم . آشنای غریب هیچوقت و هیچوقت قصد توهین به کسی رو نداره دردو دلی بود که امیدوارم هیچکس ناراحت نشده باشه و اگه با قاطعیت حرفی زدم اول اشاره به خودم بود تلنگری به خودم بود که معلم و استاد حق بزرگی به گردن همه ما داره فراموش نکنیم . به مباحث شیرینتون ادامه بدید و اگه نظری دادم در مورد احترام به بزرگتر یکی از مباحثتون باشه کلی گفتم چرا که به غیر تالار یکی از مشکلات بزرگی است تو جامعه ، زندگیها و چه بسا بی احترامی که فرزندان به پدر و مادر خود دارند و احتیاج به بحث و گفتگو داره . امروز روز سختی بود سکوت تالار و نبودن اعضا ناراحت کننده و ممنون از همتون که باعث دلگرمی تالارید .[/font]

[font=tahoma]افتادگی آموز، اگر طالبِ فیضی؛

هرگز نخورد آب، زمینی که بلند است ... ( صائب تبریزی )
اگر بد حرف زدم من شخصا معذرت می خوام.
ولی اینو میگم که بحث کردن بی احترامی نیست اگه من اونجوری نمینوشتم بحث کامل می خوابید حداقل کاری کردم ی خورده بحث ادامه پیدا کنه و مشکلات با نظر دادن حل بشه.
ما مشکلمون همینه همدیگرو نمیفهمیم نمیشه کاریش کرد نه من سهروردیم نه این قرن، قرن 4 پس دوباره سکوت میکنم سکوت سکوت کاری که همیشه نسل ما انجام داده .
بحث کردن مثل بی احترامیه ؟؟؟؟ فکر نکم .
کسی جواب نداره بحثو به بی راه میبره .
من به آنان گفتم
(( آفتابی لب درگاه شماست
که اگر در بگشایید، به رفتار شما می تابد!))
سلام بر همگی

از جناب امیر 333 میخواهیم که همچنان پر شور مطالب را ادامه دهند

و به این زودی نا امید نشوند!

و بدانید برادر نیلفروش و خواهر اشنای غریب همیشه حامی جوانان بوده اند و هستند

چه خوب است دهه هفتادیا کمی پی گیر تر باشند و دهه شصتی و پنجاهی ها هم کمی بیشتر بچه های جوانمان را درک کنند
جناب نیلفروش چه اتفاقی افتاده؟
منظورتون از بی پرده چیه؟
من خیلی کنجکاو شدم...
نکنه از ظهور میخواین صحبت کنین؟!
اگه امکانش هست هرچه زود تر بگید.من خیلی مشتاقم بشنوم
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71
لینک مرجع