تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید

نسخه کامل: حرف های عادی بین اعضا
شما در حال مشاهده نسخه متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71
خدایا
مرابضاعت به قدریست که نمیدانم درحق دوستانم چه دعایی کنم....!
اما میدانم که تو از حال آنان آگاهی, پس بهترینها رابرایشان آماده سازکه خزانه تو هرگز تهی نمیگردد...
وقتی به نا حق سیلی خوردی بگو یا زهرا ...

وقتی دستتو بستند بگو یا علی

وقتی تنها شدی بگو یا حسن

وقتی تشنه شدی بگو یا حسین

وقتی شرمنده ی عزیزت شدی بگو یا ابوالفضل

ــــــــــــــــــــــــــــــــــ

ولی وقتی سیلی نا حق خوردی .... دستت بسته بود

تنها و بی یاور موندی و تشنه هم بودی و شرمنده ی عزیزت هم شدی

از ته دلت بگو :

" امان از دل زینب "

از همگی التماس دعا
بچه ها اگر شهرسقوط کرد.
دوباره آن راپس میگیریم.
مواظب باشید ایمانتان سقوط نکند
سلام بر شما و یاران قرآنی . هدهد صبای عزیز به نکته خوبی اشاره کردید . در همین تاپیک من هم به این موضوع اشاره کردم که خوشبختانه استقبال شد و باز هم حرفهای خودمونی با موضوعات مهم ربط داده شد . البته من تازه از راه رسیده و قصدم سوالی بود که از جناب نیلفروش داشتم . گفتم اگر کپی کردن موضوعات مختلف و باز نشر آن به دوستان خوب نیست استعفای خود را بنویسیم ، چرا که نه شاعرم ، نه حکیم و نه استاد ونه..... مگر اینکه منظور از کپی چیز دیگری باشد که منتظر جواب ایشان هستم همین .
و بنده نیز مدتها قبل این جمله ها را مینوشتم و الان خیلی کمتر...
گفتم که جاهای دیگه دیدم اسم خودشان هم پایین جمله نوشته بودند.
به هر حال اصلا مهم نیست.مقصود من از این نوشته ها اول از همه دل همسرم و بعد خودم...
حالا هرکی هر اسمی میخواد روش بذاره...اصلا مهم نیست.
کپی میذارید؟بذارید.تکرار میذارید؟بذاریدو ...
و در ضمن هدهد صبای گرامی میشه بفرمایید ما در مورد چی بحث کنیم تو این سایت؟شاید بچه ها خوششون بیاد در مورد سخنان حکیمانه بیشتر صحبت کنند.
دلیل نمیشه سلیقه ها یه جور باشه.شما از این مسائل خوشتون نمیاد خیلی جالب نیست تو ذوق بقیه دوستان بزنید...
در ضمن بعضی ها هم گوشه کنار به من میگن زیاد ارسال میذاری.خدمتشون عرض کنم که من دلم میخواد پرچم سایت قرآنی از همه سایتا بالاتر باشه.دلم میخواد هرکی از هر قشری بیاد و با دیدن مطالب جذب بشه...
گرچه خیلی سرزنش میشم ولی اصلا دوست ندارم از تعداد ارسال هام کم کنم...
سلام اشنای غریب عزیز Smile
والا روزگاری که همه مدیران بودن تصمیم بر این بود که در حد امکان از مطالب محتوایی با منبع قران و روایات استفاده بشه و سعی کنیم که مثلا روزی در مورد یه ایه تدبر داشته باشیم و نکات کاربردیشو در زندگی تمرین کنیم.

اما الانم منعی نداریم برای ارسال پست

اما خواهش داریم که ترجیحا مطالب تکراری و عمومی نباشه و بیشتر سعی کنیم حول قران و اهل بیت سخن بگیم

هم حرفهای ناگفته با سند و هم حرفهای گفته شده و جذاب جهت یاداوری

و تقاضا داریم تعداد روز و ساعت و وقت ازاد تان را بفرمایید تا در صورت دلخواه موضوعی که علاقه دارید و قرانی هم هست را به شما واگذار کنیم و ان را به نتیجه برسانید

از پست اتاق فکر فرهنگی هم میتونید برای ادامه و مشورت استفاده کنید

در این خصوص هر جایزه ی معنوی که بخواهید هم میگذاریم. Smile
Rose آشنای غریب عزیز من هیچکس خاصی مد نظرم نبود. گاه اتفاق میفته.خودمم گاهی بدونم مطلبی بدرد میخوره اینکارا میکنم. من مطالب شما را خیلی دوست دارم
باز هم سلامی گرم در این سرمای زمستانی . و خوشحال از اینکه امروز دوستان قرآنی را در این سایت باری دیگرجمع دیدم. استاد گرامی کمی خیالم راحت شد از اینکه نکند مطالب ارسالیم تکراری یا کپی آنها درست نباشد و لازم میبینم که از شما بابت مطالب با ارزشتون تشکر ویژه داشته باشم و همچنین دیگر عزیزان که زحمات زیادی کشیده بابت جمع آوری مطالب و ارسالشون و منو ببخشید از اینکه در مباحثتون شرکت نمیکنم ، حضور روشنفکران و تحصیلکرده هایی چون شما و دوستان دیگر در این سایت قرآنی لذتبخش و دورادور ما نیز نظاره گر و استفاده لازم رو میبریم . از اینکه هنوز هم افراد خدا شناسی هستند که نگران جوانان و مشکلاتشان و در پی حل مشکلات آنانند باعث مباهات و افتخار ما میباشد . امیدوارم روزی برسه که به لطف خدا آن جامعه آرمانی که مد نظر شماست به ورثه ظهور برسه . جوانان ما دغدغه ازدواج و مسائل جانبی آنرا نداشته باشند ، زنان ما فقط برای خانواده و محارم خود زیباییشان را به نمایش بگذارند ، زنان و مردان زحمت کش ما چند شیفت کار نکنند که شرمنده خانوادشون نشند بلکه زن به خاطر ظریف بودن و از لحاظ روحیه حساس بودنش نخواد بیشتر وقتشو خارج از منزل کار کنه و خسته از راه رسیده تازه به فکر سیر کردن اعضای خانواده و رفت و روب خونش باشه . امیدوارم به جای تبلیغاتی که در رسانه ها میشه مثلا در مورد وسیله ورزشی در مورد خداوند و زیباییهاش و مهربانیش تبلیغ بشه که البته گفته میشه ولی بیشتر ، زمانی برسه که مدرسه ای به خاطر جمع کردن دانش آموز برای نماز معدلشون و در نظر نگیره بلکه با اشتیاق اون شاگرد به نمازش اهمیت بده و هزاران مسائل دیگر که امید هست مبلغان و دست اندرکاران بتونند مانند همیشه افراد جامعمون رو به سمت خداشناسی و ائمه اطهار سوق بدن ، در اهدافتان پیروز سربلند و سلامت باشید انشاءا.. Rose
جناب انتظار گرامی حال که شما زحمت طالع بینی رو کشیدید من نیز منتظر هستم که بفرمایید متولدین ماه دی دارای چه خصوصیاتی هستند ممنونم . چه کنیم ما هم دل داریم .
دیگه شما که تولدتونه به همه مقدم ترین...
منکه فکر میکنم افرادی خوش اخلاق.یار قرآنی فعال.ایجاد کننده صلح و ...
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71
لینک مرجع