تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید

نسخه کامل: تست هوش
شما در حال مشاهده نسخه متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2

یک تست هوش جالب!

در تصویر زیر پنج شكل براى شما مشخص شده است و شما باید با كشف ارتباط منطقى بین این تصاویر شكل ششم را حدس بزنید. سعی کنید فکر کنید و تا زمانی که پاسخ را ننوشتید به پاسخ نگاه نکنید.

[تصویر:  18824719295118821165205217224409250210.jpg]

برای دیدن پاسخ سوال اینجا کلیک کنید
بازی شگفت انگیز مغز را ببینید
[تصویر:  20110119100153440_baziyemaghz.gif]
1 - در صورتی که حرکت نقطه متحرک را تعقیب کنید تنهایک رنگ را می بینید، صورتی.
٢- حالا لحظاتی به علامت + که در وسط قراردارد خیره شوید. نقطه متحرک را پس از لحظاتی به رنگ سبز خواهید دید.
٣- حالا زمان بیشتری را بر روی علامت + تمرکز کنید، پس از لحظاتی نقاط صورتی آهسته آهسته ناپدید خواهند شد.
عجیب اینجاست که هیچ نقطه سبزی در این عکس در کار نیست و در واقع نقاط صورتی نیز ناپدید نمی شوند.
تست هاتون خیلی جالب بود...انقده به این نقاط صورتی نگاه کردم که الان هم که دارم تایپ میکنم
کیبوردم رو صورتی و سبز میبینم...کلا داغون شد بینائیمSmileSmileSmile
ممنون.ادامه بدید...
بین 50 تا 60 تخم مرغ در سبدی موجود است. اگر سه تا سه تا بشماریم، 2تا باقی می ماند. و اگر 5تا 5تا بشماریم، 4 عدد باقی می ماند. چند تخم مرغ در سبد داریم؟
(۳ دي ۱۳۹۲ ۱۱:۲۵ عصر)Entezar نوشته: [ -> ]بین 50 تا 60 تخم مرغ در سبدی موجود است. اگر سه تا سه تا بشماریم، 2تا باقی می ماند. و اگر 5تا 5تا بشماریم، 4 عدد باقی می ماند. چند تخم مرغ در سبد داریم؟

59????????
بلههههههههههههههههه.
من خیلیییییییییییی فکر کردم شما ام زیاد فکر کردی عایا؟
(۴ دي ۱۳۹۲ ۱۱:۲۳ عصر)Entezar نوشته: [ -> ]بلههههههههههههههههه.
یه محاسبه ی کوچولو.....
(۴ دي ۱۳۹۲ ۱۱:۲۳ عصر)Entezar نوشته: [ -> ]بلههههههههههههههههه.

منکه کلا" هنگ کردم...
با حل این معما دقت چشمتان را بسنجید

می تونی حرف C رو پیدا کنی؟
این یک شوخی نیست، اگه بتونی از این چند امتحان سربلند بیرون بیایی، کار چشمات خیلی درسته!!
می تونی C رو پیدا کنی؟ (تمرین خوبیه واسه چشم هات) آماده رفتن باش!
حالا!
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOCOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

حالا که تونستی C رو پیدا کنی ...
N رو پیدا کن (واقعا سخته!)
MMMMMMMMMMMMM

MMMMMMMMMMMMM
MMMMMMMMMMMMM
MMMMMMMNMMMMM
MMMMMMMMMMMMM
MMMMMMMMMMMMM
MMMMMMMMMMMMM
MMMMMMMMMMMMM
MMMMMMMMMMMMM
MMMMMMMMMMMMM

کیا تونستن پیدا کننننننننننننننننننننننننننننند؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!!؟!؟؟!
باهوشا بیاین اینور بازار...
کی میتونه اینو جواب بدههههههههههه؟!؟!؟!

از بچه های کودکستان سوال هوش زیر پرسیده شد:«اتوبوس شکل زیر به کدام طرف حرکت می کند؟» به دقت به شکل نگاه کنید.

[تصویر:  a856979d10.jpg]

جواب این تست هوش را می دانید؟

تنها دو جواب وجود دارد: «چپ» یا «راست»
اولی که من پیدا کردم
و امااااا دومی فک میکنم چپ باشه اما این حدس منه به نظرم هر دو طرف شاید بشه......
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع