تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید

نسخه کامل: عملیات
شما در حال مشاهده نسخه متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام
من سعی میکنم که از این به بعد غیبت نداشته باشم٬انشآلله.ولی هرجور خودتون صلاح می دونید،اگه نظرتون عوض

نشد، این تاپیک رو حذف کنیدـ یاعلی
لبيك اي شتابان به سوي خدا
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام زینب گرامی، اخوی حامد مزاح فرمودند البته مزاح تندی بود،
گمون کنم کم کم شروع کنیم. هان؟
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

جناب منتظرگرامی ممنون از حمایتتون،اجرتون باخدا.

اما به نظرم مدیران تالار موافق ادامه دادن این تاپیک نباشن؛ولی در هرصورت ازالآن به یاری خدا شروع می کنیم ومدیران هر زمانی که صلاح دیدند می تونن

تاپیک رو حذف کنند.

جناب هدهد صبا از اینکه به جمع عملیات کننده ها پیوستین خوشحالیم و ورودتون رو به سنگر تبریک میگیم.Party

راستی جناب سفیر بالاخره شما نفرمودید:که این حرفتون یعنی لبیک؟

عملیات خودسازی

رمز:یابصیر.

وظایف دوستانی که لبیک گفتن:

1-پی گیری صحبت های آقا(مقام معظم رهبری)

2-عمل به صحبت ایشان

3-حساب کردن اعمالهر روز آخر همان شب(حتما در دفترچه نوشته شود)

4-هر روز ترک یک گناه وکسب یک عمل صالح

پی نوشت ها:1-برای خواندن آخرین سخنان آقا بیا وبلاگه:
mahdi313t.blogfa(راه زینب)

2-برای اینکه دوستان هی پشت سرهم لبیک نگن وتمام پست های تاپیک لبیک نشه،کسانی مثل جناب منتظروهدهدصبا دیگه پاسخ لبیک ندن همون بار اول

که لبیک بگید کافیه و دوستان دیگه ای که خواستن به جمع ما بپیوندندهم فقط یکبار لبیک بگن،واگر منصرف هم شدند انصراف خودشون رو اعلام کنند.

3-پیشنهادات وانتقاد هاتون رو هم بفرمایید_یاعلی

دوستان دیگربجز جناب هدهدصبا ومنتظر:لبیک؟
تشکر از حضورتون
امیدوارم موفق باشید در هرجایی
با سایر عزیزان مدیر کاری ندارم ولی بنده رو به چشم مدیر نبینید "مبحث لیاقت حقیر"
راستش اونی هم که گفتم منباب گلایه بود نه هشدار و تهدید
هر مطلبی در تالار جای خود دارد و ارزشمند است
سلام
برو آقا حامد چرا بهانه میاری!
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

ببخشید اضافه نویسی می کنم اینجا. ولی خواستم از اثرات کوچیک طرح که قبلا اجرا شد روی خودم بگم
خدا رو شکر تونستم خودم رو عادت بدم به این که بیشتر روزا زیارت عاشورا بخونم البته دلیلای دیگه هم داشت اونم یه نذر بود. فکر می کنم کربلایی که امسال نصیبم شد از برکت همین زیارت عاشورا ها بود. این که در طول روز ذکر بگم هم تقریبا عملی شد ولی با غایب شدن بانو زینب و به طبع اون کمرنگ شدن طرح منم کم کم سست شدم. راستی کمی هم تونستم دائم الوضو باشم. در کل دوستان اگه همت بورزند به همش منفعته، خوبی این طرح گروهی بودنش هست که آدم رو بیشتر تشویق می کنه. پر حرفی کردم
یاعلی
سلام به همه شما خوبان

منم سعي ميكنم در ايام رجب فعاليت دينيم رو در حد توان و استعداد بيشتر كنم
و اغلب شبها به كارهايي كه كردم فكر ميكنم و از بعضي رفتارام پشيمون ميشم و از خدا ميخوام كمكم كنه فردا بهتر عمل كنم

هنوز توفيق بيشتري كسب نكردم و حس ميكنم دليل جلوتر نرفتنم، عزيزيه از دستم ناراضيه و دعا كنيد كه راضي بشن Sad

راستي نمازام هم يه مدت بود دير ميشد دوباره خداروشكر اول وقت تر ميخونم Smile
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

یاهادی المضلین

عملیات:برائت

رمز:یا هادی النقی(ع)

1-ارتقاء معرفت ومحبت به امام هادی(ع)

2-قرائت زیارت جامعه کبیره همراه با ترجمه تا پایان ماه رجب

پ.ن
اگه نتونستید هر روز زیارت بخونید،چند روز یکبار بخونید یا حداقل یکبار در هفته.

موفق باشید دوستان.

لبیک؟
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوستان

خواستم یه دلگرمی به جناب منتظر وهدهدصبا بدم.دوستان طرح عملیات فقط توی این تالار وفضای مجازی نیست بلکه در سطح شهر تهران در حال اجراست.

وافراد ی که در این طرح خارج از فضای مجازی شرکت کردن،از طریق اس ام اس عملیات هارو در یافت میکنن.در حال حاضر حدود 100نفر در این طرح مشارکت

دارن که شامل دانشجویان،افراد خانه دار،افراد متاهل ومجرد وکنکوری ها هستش،ودرضمن باید بگم که کارگردان این طرح من نیستم بلکه یکی از دوستانم

هستن.امیدوارم چیزایی که گفتم باعث دلگرمیتون بشه و با سعی بیشتر این راه رو بپیمایید_یاعلی (ع)

خداقوت.
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع