تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید

نسخه کامل: مربای گفتمان "تلخ"
شما در حال مشاهده نسخه متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلام به همگی

حلول ماه پربرکت رمضان بر روزه داران مبارک
[تصویر:  1375098122.jpg]
عرض شود با این اوصافی که جامعه اسلامی ما دارد
ما که نمی تونیم روزه بگیریم
مگر اینکه
روزه ما رو بگیره [تصویر:  cool.gif]
به جان خ.و.د.م
اخه ما که میگیم روزه داری به نخوردن و نه نوشیدین نیست که
زبان و دل و چشم هم باید روزه باشه
ایا بشد
ایا نَشد
واقعا فکر کردید
روز به روز اخرالزمانی تر می شود
مگر اینکه بشینی خونه
بیرون هم نری
تلوزیون هم نبینی
کلا

اگر روزه خوب می خواهی
ببین اینکه شیطان به بند کشیده می شود و ماه ماه خود سازی است شکی نیست

اما تا این حد
آخرالزمان است دیگر ....
یادش بخیر یه جایی تو مختارنامه هم اون پیرمرده گفت " آخرالزمان است دیگر "
خدا بیامرز نیستی ببینی [تصویر:  huh.gif]

این تایپیک یه جواری دلنوشته های شخصی هستش
امیدوارم مثمر و عامل باشد
منتظر باشید و بمانید
"جامعه (امروزه) ما به فساد بیشتر از جهاد نیاز دارد" ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
به این جمله فکر کنید
اگر گفتید کی گفته Dork
پ.ن:به موضوعات حجاب (هر دو تالار) - سینمای مذهبی ،مذهب سینمایی - آخرالزمان -(تالار ظهور) هم توجه شود
تا بعد ....
سلام بر شما

بله منتظرین منفعل معتقدند:

"جامعه (امروزه) ما به فساد بیشتر از جهاد نیاز دارد"
احسنت
این سخن حجتیه ای هاست

اما ما نیز باید بستر سازی کنیم

کم کم داریم جزو اقلیت ها میشیم
چون رنگ ها عوض شده - تیپ ها
نگرش ها و پایبندی ها
لطفا نگویید که امار نشان میدهد هنجار شکنن جزو کمترین ها هستند و مذهبی ها بیشتر
نگین که جزو مسائل اصلی مملکتی نیست
نسل ها عوض شده
خوراک ها
جوانان ملاک هاشان تغییر کرده
دیگه سنتی پسند نیستند
حتی پاپ هم دوست ندارند
دیگر الگویی ملی "هرچند نداریم" ندارند
الو
اینجا زمین

"اُحد" را دریابید ....
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
آخ آخ گفتی حامد جان و کردی کبابم...
دیروز که رفتم دانشگاه به این فکر افتادم که عجب ما رمضونی من دارم امسال.
از یه طرف هوا و ...
از طرفی بعضیا...
نشستم سر کلاس داشتم درس رو گوش میدادم اومدم با دوست بغلیم صحبت کنم .
بله.
انگار اومده عروسی.
دوستم رو نمیگم بغل دستیش رو میگم. همون یه نگاهم به کنارم کافی بود که اینی که گفتم رو ببینم بعدش هم سرم رو برگردوندم دوباره هم که خواستم با دوستم صحبت کنم از گوشه چشم سعی میکردم نگاه کنم.
خوب دیگه اینم بهش میگن روزه با اعمال شاقه .
نمیدونم شاید اینطوری اجرم بیشتر باشه، آره.
مطمئن باشید من بی انصاف نیستم

الگو خیلی داریم
واقعا قابل قیاس خواننده و بازیکن فوتبال ومجری وبازیگرا نیستن و نخواهند بود
مشکل ما الگو سازی است
بلد نیستیم الگو سازی کنیم
تا امروز روز هیچ دشمنی به اسلام ضربه نزده به جز خود مسلمانان
اما جوانان ما چه کنند
تنها تلویزیون نیست اون علم اشکار دست شیطان است
هرچند خودم پای ثابت ش هستم

" الگو ............
الو
اینجا زمین
"اُحد " را دریابید
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
چشممون روشن
به به عجب جامعه اسلامی داریم...
هی آقیون ، آقازاده ها اگر مشغول بحث و جدل با هم دیگه سر مسائل مهم تر نیستید یه فکری برای این جوی مسائل هم بکنید.
Angry
بازم میگیم مهدی بیا مهدی بیا
کجا بیاد آقا؟؟
خودمون کردیم که...
به این میگن یه خوراک درست و حسابی برای بی بی سی و بقیه، برین حالش رو ببرید خودمون داریم تیشه به ریشه خودمون میزنیم.
یاد اون شعر جالب افتادم
نیا نیا گل نرگس ...
یادمه اگه اشتباه نکنم اولین مطلبی بود که توی تالار گذاشتم بود بد نیست دوباره بذارمش البته نزدیکای نیمه شعبان پارسال بود که گذاشتمش الان هم خیلی از نیمه شعبان دو نشدیم

ما آماده نیستیم!
هر چند خیلی زشت است اما در آستانه نیمه شعبان مجبوریم اعتراف کنیم که: آقا برای ظهورت آماده نیستسم! اصلا حال نداریم! ادعای انتظارمان هم از باب عادت و لقلقه لسان است! که اگر به زبان هم نگوییم دیگر چه کنیم؟ جد بزرگوارت سالار شهیدان در توصیف مردم روزگار خویش فرموده بوند که: «مردم بندگان دنیایند و دین بازیچه زبان های ایشان است و آنگاه که عرصه آزمایش پدید آید، مشخص می شود که دینداران حقیقی چه اندک اند!» و امروز حکایت ما دست کمی از روزگار سید الشهدا(ع) ندارد!
آقا! آماده نبودن ما از وضع عفت و حیا در کوی و برزنمان پیداست!
آماده نبودنمان در بی خیالی همه ی ما به لگد مال شدن احکام الهی در تنها نظام اسلامی جهان پیداست! اگر آماده بودیم لا اقل به اندازه قیمت ارز و سکه و میزان و مبلغ یارانه ها به حکم الهی حجاب توجه می کردیم!
آقا شرمنده ایم که نه دولتمان دین و احکام الهی را جدی گرفته و نه ملتمان! سفر حجمان که متحول کنند اقتصاد چین است تا دگرگون کننده ی احوال درونی مان!
نهی از منکر که سال ها است در میانمان مرد؛ آن سان که دیگر روزه خواری علنی در ماه مبارک، در مملکتمان غیرت کسی را بر نمی انگیزد و هر سال عادی تر از سالهای قبل می شود!
مناسبات مالیمان که دیگر مرزی بین حلال و حرام و رشوه و هدیه و... برایمان باقی نگذاشته! و... بماند ه ناگفتنی بهتر است!
آقا ما اهل کوفه ایم! محبت مان به اهل بیت تا آنجا است که به دل خواسته ها مان لطمه ای وارد نشود!
صادقانه تر از آن است که بگوییم ما آماده نیستیم!
اگر آماده بودیم، برکت در زندگیمان جار شده بود.
اگر آماده بودیم، اهمیت حفظ حجاب در مملکت برایمان از اقتصاد و تنظیم بازار مهمتر بود.
اگر آماده بودیم، مبارزه همه جانبه با مفاسد اقتصادی نه شعار و ابزار کسب مان، که خط مشی مان بود.
اگر آماده بودیم صدور انقلاب اولویت اول سیاست خارجی مان بود.
اگر آماده بودیم، آنگاه رنگ و بوی معنویت زینت شهر ها و روستاها یمان بود!
آقا شرمنده ایم!
شاید یاوران تو شیعیان جنوب لبنان و مسلمانان مقاوم غزه باشند! شاید تازه مسلمانان اروپا و آمریکای لاتین در یاری تو جدی تر از ما باشند!
آقا بر رما ببخش! و تصرق علینا!
الهم عجل لولیک الفرج
سلام
طاعات و عبادات قبول
راستش یه مدتی هست که این مطلب در اطراف ما رخ داده و ذهن من رو هم مشغول کرده
باید به تهاجم فرهنگی دشمن خوب نگاه کرد هرجا که تونسته خودش وارد عمل شده بعضی اوقات از خودمون کمک گرفته و خیل وقت ها از همسایه هامون
از شهر های مرزی خبر دارید ؟
از شمال و شمال غرب گرفته تا جنوب و جزایرش
که چی فقط به این بهانه که کشورهای همسایه ما شاید مسلمان باشن اما هیچ قید و بندی براشون ملاک نیست پا به خاک وطن ما میزارن و خیلی راحت فحشا و بی بند و باری رو اول تو خیابون ها بعد خونه ها و بعد هم در بین خودمون رواج میدن
مثلا همین آذربایجان خودمون هر روز شاهد افرادی هستم که به هزار بهانه از آذربایجان شوروی از باکو -نخجوان و.... به کشور ما میان اما با چه وضعیت بد و اسف باری البته اون قبل بود که غیر عادی بود الان عادی شده و کم کم مردم شهر ما که میبینند اونا که اسم خارجی - توریست - همسایه - نمی دونم مسلمان رو یدک می کشند با چه وضع ظاهری بدی در شهر ظاهر شده و هیچگونه کنترلی هم براشون وجود نداره
[تصویر:  hejab_hejab.gif]
جالب توجه اینکه اونا به نام ما و با پول و نان ما شد آذربایجان شوروی پول ما خوب بهشون ساخت اما همه چیمون رو به باکو صادر کردیم جز اسلام و فرهنگ اصلیل حتی این آخریا دختران مون رو هم به آذربایجان شوری می بردن دیگه دبی و حاشیه خلیج فارس به چشم نمیاد
اری این است مشکل جوانان ما پسران گمراه و دختران اغفال
تااونجایی که من شنیدم البته کی بود مانند
جنوب کشور ما که زنان شون بدون رو بند هم در خیابان ها ظاهر نمی شدن الان بقدری آزادی بهشون چسبیده که قید رو بند و غیره رو زدن و خیلی خیلی راحت تفاوت ها رو احساس کردند
نمی دونم با این اوضاع امر به معروفی هست یا ناهی منکری هست
اصلا ملاک قرآنی برای مشاهده وجود دارد؟؟؟!!!!!
[align=CENTER CLASS=RUTITR]هزینه‌‌هاي سرسام آور آرایشگاه‌های زنانه[/align]
فستيوال زيبايي‌ در خیابان های تهران
[تصویر:  r_t_kh.gif] [تصویر:  l_t_kh.gif] [color=#595959 class=khbabar_border_side]در خیابان‌های تهران که قدم می‌زنی رقابت تنگاتنگ برای دلرباشدن را به وضوح مشاهده می‌کنی و هر روز می‌توانی چهره متفاوتی را از دختران پایتخت شاهد باشی، تب زیبایی تا جایی پیش رفته است که دیگر خيابان‌ها به محلی برای نمایش زیبایی و دلربایی چهره‌ها تبدیل شده است اما باید ديد در پس این زیبایی تصنعی چه چهره‌ای نهفته است؟[/color] [تصویر:  r_b_kh.gif] [تصویر:  l_b_kh.gif]
این روزها صورت زیبا در ذهن و اندیشه جوانان جایگزین سیرت زیبا شده است و این بیت که "صورت زیبای ظاهر هیچ نیست ای برادر سیرت زیبا بیار" موجب تمسخر جوانان است.

در روزگاری که همه چیز با ملاک زیبایی سنجیده می‌شود و یافتن کار، ازدواج و تحسین و تمجید افراد بر مبنای زیبایی ظاهری آنها صورت می‌گیرد، نباید از دیدن افرادی که برای دلرباتر شدن هزینه‌های فراوانی را صرف می‌کنند، متعجب شد.

مدل‌های عجیب مو که این روزها در چهره اغلب دختران پایتخت توجه بسیاری از رهگذران و به ویژه پسران جوان را به خود جلب می‌کند عمدتاً از مدل‌های غربی ریشه گرفته و توسط آرایشگران داخلی ارائه می‌شود.

مش‌های فانتزی، بافت‌هاي‌ آفریقایی و مکزیکی، گذاشتن حلقه در مو، اکستنشن مو، کاشت ناخن، تاتوی ابرو و چشم تنها بخشی از تلاش دختران برای افزایش زیبایی و دلربایی است.

اما تمام این تلاش‌ها برای نمایش زیبایی در سطح خیابان‌های شهر صورت می‌گیرد به گونه‌ای که خیابان‌های پایتخت به نمایشگاه عرضه مدل‌های مو و آرایش صورت تبدیل شده است و برای آگاهی از جدیدترین مدل‌های مو و آرایش کافی است چند ساعتی را در یکی از مراکز خرید پایتخت قدم بزنی.

در این رقابت سخت و تنگاتنگ به منظور افزایش زیبایی و دلربایی تصنعی، آرایشگاه‌های زنانه بازار داغی را برای خود فراهم کرده‌اند و با انواع و اقسام مدل‌های غربی که تلفظ نام بسیاری از آنها نیز برایت دشوار است تلاش می‌کنند تا به تب زیبایی در میان دختران جوان دامن بزنند.

رنگ‌ و مش‌، اکستنشن مو (افزایش طول و حجم مو)، تاتوی ابرو و ویتامینه پوست تنها بخشی از خدماتی است که در آرایشگاه‌های زنانه با قیمت‌های متفاوت و گاه حیرت‌آور ارائه می‌شوند.

اعتماد به آرایشگر برای تنوع در چهره
از در آرایشگاهی واقع در شرق تهران که وارد می‌شوی جمعیت انبوهی از افراد را مشاهده می‌کنی که منتظرند تا نوبت آنها برسد.

دختر جوانی که برای اکستنشن مو به این آرایشگاه مراجعه کرده است با شوق فراوان از پایان یافتن ماه‌ها انتظار برای بلند شدن موهایش صحبت می‌کند و می‌گوید: با استفاده از اکستنشن مو و اطمینان به آرایشگر خود هر چند وقت یکبار ظاهر خود را کاملاً تغییر می‌دهم.

اما تمام این تلاش‌ها برای افزایش زیبایی و دلربایی با صرف هزینه‌های فراوان انجام می‌شود تا پس از آن، این افراد با اعتماد به نفس کامل در سطح خیابان‌های شهر قدم زده و زیبایی خود را به نمایش بگذارند بدون اینکه خود و دیگران بدانند این زیبایی آنها نیست بلکه ثمره تلاش بسیار آرایشگر و صرف هزینه‌های فراوان است.

نرخ خدمات آرایشگاه‌ها برای افزایش زیبایی
اما آرایشگاه‌های زنانه خدمات مختلف خود را به چه قیمتی ارائه می‌کنند؟ با وجود اینکه اتحادیه نظارت بر آرایشگاه‌های زنانه هر سال نرخ قیمت‌ها را تعیین می‌کند اما به وضوح می‌توان تفاوت قیمت را در میان آرایشگاه‌های شمال و جنوب شهر شاهد بود.

آرایش موی سر بیشترین تنوع را به خود اختصاص داده است و برای یک کوتاهی ساده مو قیمت‌های متفاوتی را از آرایشگاه‌های سطح شهر می‌شنوی و هر چه به مناطق شمالی شهر نزدیکتر شوی نرخ هزینه‌ها نیز افزایش پیدا می‌کند.

تفاوت بسیار هزینه‌ها در آرایشگاه‌های شمال و جنوب شهر
کوتاهی مو در آرایشگاه‌های جنوب و مرکز شهر 5 تا 8 هزار تومان هزینه دارد اما هنگامی که به یک آرایشگاه معروف‌تر در خیابان‌های شمال تهران مراجعه می‌کنی این قیمت دو تا سه برابر می‌شود به گونه‌ای که با هزینه‌ 18 تا 20هزار تومان برای کوتاهی مو مواجه می‌شوی و زمانی‌که دلیل این قیمت بالا را جست‌و‌جو می‌کنی این پاسخ را دریافت خواهی کرد که "کارم را تمیز انجام می‌دهم!".

اما اکستنشن یا اضافه کردن مو در لابه لای موهای طبیعی که برای بلندتر کردن و پرپشت نشان دادن مو به کار می‌رود از سایر خدمات ارائه شده در آرایشگاه‌های زنانه است.

رقم‌هاي نجومي براي پر كردن كچلي‌هاي موهاي خانم‌هاي گيسو كمند!
اکستنشن مو در آرایشگاه‌های مختلف قیمت متفاوتی دارد به گونه‌ای که از شاخه‌ای 1500 تومان شروع و تا 4 هزار تومان متغیر است به عنوان مثال برای فردی که موهای کم پشتی دارد اکستنشن مو200 تا 300 هزار تومان هزینه خواهد داشت و حتی در برخی از مواقع نیز خود فرد باید شاخه‌های مو را خریده و برای آرایشگر ببرد.

بافت مو نیز این روزها در میان دختران رواج بسیاری یافته است و شاهد انواع مدل‌های بافت از آفریقایی و مکزیکی تا خلیجی و عربی هستیم.

بافت آفریقایی فقط برای جلوی موها20 هزار تومان هزینه دارد و مبلغ بافت تمام مو در آرایشگاه‌های شمال تهران از 100 هزار تا 300 هزار تومان متغیر است و هر چه بافت ریزتر باشد هزینه آن بیشتر می‌شود؛ مش مو نیز از 100 هزار تومان شروع شده و گاه تا 300 هزار تومان برای برخی از افراد هزینه به همراه دارد.

اما بايد يادآور شد كه اين هزينه‌ها گاهي براي برخي خانواده‌ها در حد درآمد يك ماهه آن‌هاست و با اين اعداد و ارقام چرخ‌هاي زندگي‌هايي مي‌چرخد.

کاشت 10 ناخن 80 هزار تومان!
ناخن نیز یکی دیگر از اعضای بدن است که از تیغ زیبایی آرایشگر در امان نمانده است و کاشت ناخن و فرنچ آن برای زیباتر شدن این عضو در آرایشگاه‌های زنانه انجام می‌شود و گاه کاشت ناخن به قدری با روش‌های نامناسب و غیر بهداشتی انجام می‌شود که موجب عفونت می‌شود اما کاشت ناخن چه مقدار هزینه به همراه دارد؟

هم‌اکنون کاشت ناخن در آرایشگاه‌های شمال شهر تهران با قیمت‌های متفاوتی از 45 هزار تا 80 هزار تومان انجام می‌شود همچنین هزینه مانیکور و پدیکور ناخن از 7 هزار تا 20 هزار تومان متغیر است.

تاتوی ابرو و چشم نیز در برخی از آرایشگاه‌های زنانه انجام می‌شود و مشتریان خود را دارد.

هزینه تاتوی ابرو در آرایشگاه‌های مرکز شهر 25 هزار تومان است اما آرایشگاه‌های شمال تهران هزینه 60 تا 70 هزارتومانی را برای این کار دریافت می‌کنند.

اما همیشه این طور نیست که پس از تاتو چهره فرد زیباتر شود چرا که در برخی از مواقع تاتوی ابرو موجب زخم شدن آن می‌شود همچنین بیشتر افرادی که اقدام به تاتو کرده‌اند پس از مدتی پشیمان شده و می‌خواهند آن را پاک کنند اما اگر این تاتو دائم باشد به سختی از بین می‌رود و برای رفع آن باید دست به دامان متخصصان پوست و استفاده از لیزر شد تازه با این روش‌ها نیز امکان پاک شدن کامل آن کم است.

سلامتی؛ فدای زیبایی
در هنگام انجام روش‌های مختلف برای زیباتر شدن حوادث بسیاری ممکن است رخ دهد به عنوان مثال در هنگام تاتو اگر از روش‌های غیر بهداشتی استفاده شود امکان ابتلای زنان به عفونت و در برخی از مواقع ایدز وجود دارد.

زمانی که به آرایشگاه‌های مختلف در بالای شهر و پایین شهر سر می‌زنی با قیمت‌های متفاوت مواجه خواهی شد، هزینه‌های آرایشگاه‌های شمال تهران دو تا سه برابر آرایشگاه‌های جنوب شهر است و یکی از ملاک‌های این آرایشگاه‌ها برای دریافت هزینه‌ بیشتر اسم و رسم‌دار بودن آنهاست.

اما این روزها چه چیزی موجب شده است تا زیبایی به یکی از دغدغه‌های اصلی دختران جوان تبدیل شود؟ چيزي كه برای رسیدن به آن جیب‌های بسیاری خالی و زمان‌ بسیاری هدر می‌رود.

آيا مخاطبان اين آرايشگاه‌ها كه هميشه هم جوان نيستند و اتفاقاً گاهي مادر تعدادي فرزند هم هستند به اندازه‌اي كه به اين زيبايي‌هاي درد سر ساز فكر مي‌كنند، زيبايي و سلامت كانون خانواده را هم مورد توجه قرار مي‌دهند؟

آيا كسي مي‌داند در پس چهره زنان پر رنگ و لعابي كه امروز در سطح جامعه رنگين كمان فساد شده‌اند، چه چهره‌اي پنهان است و اين همه هزينه براي نمايش اين زيبايي‌هاي ساختگي در سطح جامعه چيست؟

منبع: فارس

مردان عامل اصلی بد حجابی زنان

فکر میکنید مشکل اصلی بد حجابی در جامعه چی باشه، خب معلومه مردها !!!
الان یک اشکال بزرگ در جامعه است که اشکالش هم از ما منکراتی هاست و آن این است که حجاب جامعه ای که خراب است ما نباید به خانم کاری داشته باشیم، با آقایون باید کار داشته باشیم ، روزی حضرت علی علیه السلام به اهل عراق نامه ای می نویسد که :" ای اهل عراق ، شنیدم زنان شما در خیابان ها بر خورد دارند و با مردان مواجه می شوند ، آیا شما حیاء نمی کنید؟ غیرت ندارید؟"

دقت کنید حضرت نامه ننوشت که ای زنان عراقی حجابهایتان را رعایت کنید، نه، زنان را رها کنید، این بی غیرتی مال مردان است که زنانشان این طور بی ناموس شده اند، آن وقت الان در جامعه، شعار بلند شده که خواهرم حجاب! خواهرم حجاب! ولی اگر بلند گوها برگردد و شروع کند و به مردان بگوید:"مردان بی غیرت، مگه شما ناموس ندارید؟ مگه شما حیاء ندارید؟ که زنهایتان داخل خیابانهاست." آن وقت مرد هم به رگ غیرتش بر می خورد (البته اگر غیرتی داشته باشند) چون مرد رگ غیرت داره، اگر چهار بار در تریبون نماز جمعه و روزنامه و تلویزیون و اینور و اونور نوشتند که مردان بی غیرت! مردان بی غیرت! آن وقت خانم ها جمع و جور می شوند.

اما الان اشتباه داره میشه، مردها می گویند:"لااله الا الله، نعوذبالله، وای بر ما، چرا خانم ها حجابشان را رعایت نمی کنند؟" از آنطرف هم هر چی به خانم ها می گوییم، حجاب رعایت کن می گوید:" چیکار کنم، شوهرم این طوری دوست داره و راضیه، من هم رضایت شوهرم رو به همه چیز ترجیح میدهم." به خاطر همینه که هر چی داد می زنیم خواهرم حجاب رعایت کن، می گوید:"حرف نزن برو شوهرم رو ببین، وقتی همسرم میگه این طوری بیا تو خیابون من چیکار کنم."
حتی به بعضی از دختر خانم ها می گوییم می خواهی چادری باشی یا مانتویی، می گوید:"هنوز ازدواج نکردم اگر شوهرم گفت چادری باش، چادر می پوشم، اگر گفت مانتویی باش و با ارایش بیا بیرون، من هم اونطوری میام."

پس علت اصلی اینکه زنان امروز ما بی ناموس شده اند ، همین بی غیرتی مردان است .

وقتی در ازدواج، پسرها گرایش پیدا می کنند به دخترهای شیک و مانتویی و ارایش کرده، دخترهای با حجاب هم می گویند:"مگه من تیپ ندارم، مگه من قیافه ندارم ، چرا من مخفی کنم؟! آن دختر کزایی بره تشکیل زندگی بده آنوقت من داخل خانه بشینم؟! خب منم می روم نشان می دهم."

اما اگر مردان ذره ای غیرت نشان دهند و دخترانی که ذره ای حجاب رعایت نمی کنند رو رها کنند، آنوقت خانم ها حجابشان را رعایت می کنند.
لذا ای کاش امروزه بلند گو ها عوض می شد و شعار ها بر میگشت و کمی تریبون ها می آمد به سمت مردها، که ای مردان بی غیرت، مردان بی غیرت! مشاهده می کردید که هفته بعد جامعه پاک می شد و مردان می گفتند:"اوه، اوه، وضعیت قرمز شد، تیر ها اومد طرف ما، خطرناک شد، باید یه کاری بکنیم." ولی الان اگر تا 100 سال دیگر هم بگویی که خانم حجاب رعات کن، خانم هم در جواب می گوید:"رضایت شوهرم مهمتر و واجبتره ." و رعایت حجاب رو نمی کنه .

لذا جوانانی که دنبال دختران بی حجاب برای ازدواج هستند، جوانانی که همسران بازاری را بر زنان باتقوا و خانه نشین و با حجاب می پسندند، بدانند روز قیامت باید جواب تمام بی حجابی های جامعه را بدهند.

تیجه اختلاط در ورزشگاه آزادی/ عکس
تیجه اختلاط در ورزشگاه آزادی/ عکس
[تصویر:  r_t_kh.gif] [تصویر:  l_t_kh.gif] [color=#595959 class=khbabar_border_side]تصویری از حضور زنان در ورزشگاه آزادی در فینال مسابقات والیبال قهرمانی آسیا.[/color] [تصویر:  r_b_kh.gif] [تصویر:  l_b_kh.gif]
تصویری از حضور زنان در ورزشگاه آزادی در فینال مسابقات والیبال قهرمانی آسیا.HypnotizedArrow
[تصویر:  null]
به حرمت تالار قرآنی عکس رو در دلدادگان ببینید
منبع: ایسنا
قطعا بعد از دیدن اینجا نظر بدین Hurryup
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع