تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید

نسخه کامل: توجه توجه: همت های بلند
شما در حال مشاهده نسخه متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
چه قدر بحث جالب شد!
ممنون از همه و ممنون از جناب غزيبه منتظر كه به ما ديد جديدي دادن

من تازه يكي دو ساله كه به طوري جدي تري به محيط پيرامون دقيق تر شدم

نميدونم حرفم درست باشه يا نه

اما من وقتي به سيب سرخ نگاه ميكنم كه دونه هاي ريز زردي روي پوستش داره و خود سيب تقريبا كرويه
انگار اون پوست لايه ازن و اون دونه هاي همون كهكشان و سيارات اطراف كره زمين هستن
و مغز سيب هم مون هسته زمين!

حالا چي ميخوام بگم؟
ميخوام بگم انگار تمام مخلوقات خدا يه جورايي دارن با ما حرف ميزنن و از خودشون يه نشونه هايي و آثاري از خلقت به ما ميدن.
كه سيب كه در قرآن هم ذكر شده يه نمونه اش هست.
و من شنيدم كه مثلا گردو كه شبيه مغز هست براي هوش و مغز خوبه!!
يه جورايي اگه دقت كنيم كد و رمز هر نعمتي رو از توي خودش ميتونيم در بياريم .
مثل نقشه گنج جهان!

ببخشيد اگه كمي حرفام عجيبه اما نخنديدا. اينم يه ديده ديگه!
به نام خدا
با سلام به هدهد صبای عزیز
دقیقا حرفتون درسته ویا یه جور دیگه هم میشه تعبیر کرد،که پوسته سیب همون پوسته کره زمینه وگوشت سیب ،گوشته کره زمینه،وهسته سیب هم هسته کره زمینه،در مورد خط وسطی که توی سیب وجود داره میشه اونو به خط استوا تعبیر کرد وخط های دایره شکل توی گوشته سیب به خط های نصف النهار مبدا توصیف کرد.
آره طبق یه جمله معروف وعام که میگن جواب سئوال توی خود سئواله،حالا اکثر رازها رو میشه از نعمات خدا بدست آورد،به شرط اینکه به طبیعت به دید دیگه نیگا کرد واونو توی رفتار وزندگی خودمون تاثیر بدیم
یا زهرا
سلام به همه

آخر سال كه ميشه همه به فكر فرو ميرن
به كارايي كه كردن
به كارايي كه نرسيدن و يا نتونستن بكنن

بعد يهو كمي آدم افسوس ميخوره از زماني كه رفت و نتونست حداكثر استفاده رو ببره به كارايي كه كرد و نبايد مي كرد
و بعد به خودش و خداي خودش قول ميده كه از اين به بعد بهتر ببينه و بهتر بشنوه و بهتر عمل كنه

بيايم همه به قول جناب غريبه منتظر كمي جدي تر و دقيق تر به اطرافمون نگاه كنيم و پا فراتر از مسائل روزمره بزاريم.
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع