تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید

نسخه کامل: خوشامدگويي به ياران قرآني
شما در حال مشاهده نسخه متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
به دوستان عزیزی که تازه به جمع ما اضافه شدن عرض سلام و خیرمقدم دارم
امیدوارم که از حضور خوب و مفیدشون بهره مند بشیم
و امیدوارم همراه ما باشند
با تشکر
[تصویر:  ockget5ltjwblh97h5.gif]

سلام و خوشامد و خير مقدم به دوستان جديد و قديم قرآني
Rose

طهورا، نيلفروش، محمد23، مها19،
انتظار، آشناي غريب، توحيد، زينب، فناييهRose

به اميد حضوري مستمر و فعال ان شاء الله
[تصویر:  rose.gif]
[تصویر:  8fzphco56dzlob46j086.gif]

[تصویر:  hou4815.jpg]
التماس دعا براي همه مسلمين و مولامونRose
Rose با تشکر از یار عزیز هدهد صبا و خیر مقدم به دوستان جدیدتر
و ذکر این نکته که موضوع و ارسال های اینجانب تفکرات و ادراکات شخصی اینجانب بوده و منتظر نظر دوستان جدید و قدیمی هستم. در امان خدا
با سپاس فراوان از مدیران محترم تالار و مخصوصاً هدهدصبای عزیز.
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcQ1fmh1l6HwIptTgQUMKI_...FSA3m8EJAi]
با سلامی گرم خدمت همه قرآن دوستان عزیز و تشکر بابت خیر مقدم هدهد صبای عزیز . بااینکه 5 روز از نبودنم به تالار میگذرد انگار 5 سال بر من گذشته و امیدوارم به زودی بتوانم چون گذشته از مطالب ارسالی گرامیان بهره لازم را برده و هم اینکه خود فعالیتی داشته باشم . امیدوارم همگی عزیزان آنانکه غائبند و آنانکه حاضرند همیشه پشت یکدیگر بوده و تالار را از نوشته هایتان منور کرده و همیشه حضور گرمی در زمینه های مختلف داشته و پیروز وسر بلنددر زمینه های مختلف زندگی باشید . والله حافظا و هو ارحم الراحمین.خداوند نگهدارشما. Rose
درود درود درود...
سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام
به همه
دوستانی که تازه اومدید تالار....منم خیلی وقته نبودم...
پس
همه با هم
اومدیم خوش اومدیم!!!SmileRollingRolling

دوستان عزیز،
طهورا، نيلفروش، محمد23، مها19،
انتظار، آشناي غريب، توحيد، زينب، فناييهRoseRose

خوش اومدید ....
ClappingClapping
باشه قبوله میدونم که دیگه الان خیلی دیره ولی خب
ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه ست...
منم ماهیگییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییر!!!
SmugSmug

فاطمه گل عزیز خیر مقدم . از اینکه اینگونه پر از شورو نشاطی و به همه روحیه میدی خیلی خوشحالم و
امیدوارم حضورت مداوم و همیشه پر ثمر باشه . برگ سبزی است تحفه درویش .

[تصویر:  item88.gif]
و اما دیگر یاران قرانی که تک تک زحمت کشیده وقت شریف خود را برای اطلاع رسانی دیگر عزیزان گذاشته صمیمانه تقدیر و تشکر نموده . از مدیران گرامی جناب آقای حامد که همیشه حضور و فعالیت پر باری داشته اند هد هد صبای عزیز که ایشان نیز زحمات زیادی کشیده و مطالبشان همیشه پر بار بوده از یاران قرانی که من به یاد دارم جناب آقایان سفیر عشق ، جناب boshra ،جناب انتظار ، جناب گمنام ، جناب سراج ، و دیگر اعضا که حضور ذهن ندارم ، خانمها مریم گلی عزیز که ایشان هم مانند خواهر فاطمه گل شور و شعف خاصی داشتند، خواهر زینب عزیز که وصایای شهدای عزیزمون رو ارسالی داشتند ، osaky عزیز ، ترنم عزیز ، زمزمه عزیز ، و خواهران گل دیگمون ، و آزاده عزیز که چند وقتی است کم پیداست ، و جناب استاد نیلفروش که ما را از مطالب پر بار و سخنان گوهر بارشان به فیض میرسانند و مها جان عزیز که ایشان نیز مطالب ارزنده ای را در اختیار خوانندگان قرار داده اند و همه همه کسانی که تا به امروز قدمی خیر برای سایت قرآنی برداشته اند و حتی کسانی که عضو شده تا از مطالب سایت استفاده نمایند به شخصه سپاسگزارم .و امیدوارم همگی در تمامی مراحل زندگیتان سلامت ، شاد و خرم و سربلند و پیروز باشید . به امید حضور گرمتان .

[تصویر:  item111.gif]

[/font]
مهر دل ما مدام، تقدیم شما
عمری که شود به کام، تقدیم شما
پیدا نشد آن هدیه که در شأن شماست
یک باغ گل سلام، تقدیم شما

[font=tahoma]خداوندا دوستان من ارمغانی از رحمت بیکران تواند خرسندشان دار به تندرستی . . .
[تصویر:  msafari_ashpazonline_weblog_21346505755.jpg]
[تصویر:  msafari_ashpazonline_weblog_31346505755.jpg]

سلاااااااااااااااااااامCowboy
ممنون آشنای غریب عزیز
Rose
Clapping
و همه بچه ها
امروز تو صفحه اصلی تالار زدن که آسیه عضو جدید تالار شدن!!!!
خب
گفتم معلوم نیست کی بیاد تو این انجمن در نتیجه من گفتم راهشو باز کنم!!!!RollingRolling

خب آسیه خانم خوش اومدید....ClappingClappingClappingClappingClappingخخخخخخخ
سلااااااااااااااااااااااااااااااامCowboy
بچه ها امروز سلمان 1 هم عضو جدید شده!!!Blush
تبریک میگم بهش!!!HeartRose

دوستاااااااااااااااااااااااااااانبزنید دست قشنگه رو...ClappingClappingClappingClapping
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
لینک مرجع