تالار گفتمان وب سایت ختم قرآن مجید

نسخه کامل: نظرات و انتقادهاتون رو بفرماييد
شما در حال مشاهده نسخه متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
سلام بر دوستان عزیز

یه انتقاد کوچولو بکنم؟؟

من مخالف تایپیک های مختلف،اظهار نظرات و بحث های خارج از گود (در قسمت های حرف های اعضا) نیستم اما به شرطی که در کنارش مطالب مفید هم باشه، یعنی مطالب مفبد غالب باشه.

شعر و داستان و عکس و دعا برای ازدواج و اینا بد نیست، ولی اینا برای ما معرفت نمیاره،گرچه جو میاره. یعنی زمینه ی اعتقادیمون رو پررنگ نمیکنه.
وقتی زمینه اعتقادی کم رنگ باشه با 4تا شبهه از گود پرت میشیم بیرون.

مثلا بحث وضو شد، کسی نیومد Sigh حالا اگه ختم جوشن کبیر بود جهت ازدواج ....

یا تو همون بحث وضو من چند تا شبهه دیگه زدم ولی گویا برای کسی نیمچه سوالی هم نشد.یعنی همه جوابشو می دونیم !!!
سلام کبوتر حرم گرامی
انتقاد بسیار به جایی بود شما درست می فرمائید
منظورم این قسمته:
نقل قول: من مخالف تایپیک های مختلف،اظهار نظرات و بحث های خارج از گود (در قسمت های حرف های اعضا) نیستم اما به شرطی که در کنارش مطالب مفید هم باشه، یعنی مطالب مفبد غالب باشه.
نه قسمت جوشن کبیر که فرمودیدا!!
قبول دارم که بحث های درست و حسابی زیادی نداریم. البته قبول کنید که در بعضی موردها دست کم بعضی دوستان وارد شدن ولی کم پیش میاد که همچین بحث های درست و حسابی باشه.
منم راستش رو می گم دیدم حریف قدری برای بحث در این مورد نیستم کشیدم کنار. البته وقت زیادی برای آگاهی پیدا کردن در این مورد هم متاسفانه ندارم. ولی بازم قبول دارم که زیاد باز گوشی می کنم توی تالار.
شرمنده مفید نبودم
سلام دوستان.Rose
اگه اجازه بدید من تازه وارد هم نظرم رو بگمSigh
حق با شماست کبوتر حرم گرامی که مسائل حاشیه بیشتر به چشم میاد تا مسائل مهم وکلیدی.
از طرفی بعضی از تایپیک ها هم برای روحیه دوستان لازمه که تالار از حالت کسلی وخشکی در بیاد.
بعضی از تاپیک ها هم چون موضوع تقریبا تخصصیه بهتر افرادی مثل من که زیاد با موضوع آشنایی ندارند
وارد نشوند وفقط بیرون گود موضوع رو دنبال کنند.Shameonyou
(۸ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۳۹ عصر)منتظر نوشته: [ -> ]ولی بازم قبول دارم که زیاد باز گوشی می کنم توی تالار.

سلام به همه گی تون و مون
چه خبرررررررررررررررره!!!
یکهو واقعا که
باشه این دفعه رو می بخشم
اما اگر یه بار دیگه توپت بیافته تو حیاط خونه ما پس نمی دم Smug
دادا منتظر :
وقتی تو نیستی
نه هست های ما چونان که بایدند
نه باید ها
مثل همیشه آخر حرفم و حرف آخرم را با بغض میخوانم
عمریست لبخند های لاغر خود را در دل ذخیره میکنم
یه بار گفتم بازم میگم
اگر بنام او و به کام او باشد کافیست
نیت که خیر باشه متن جای خودش رو میگیره
همه الماس ها که کلیویی نیستن
الماس ها قیراتی و ذره هستن
بازم ارزش دارن
همین که هستید "کل دوستان" خودش فعالیت بزرگی هست
من از حضورم درتالار در کنار شما خوشحالم
یکنواختی رو دوست ندارم
دائما" تغییر
تالار هم باید بالا پایین داشته باشه
تقدیم به اونایی که .....RoseRoseRoseRoseRose
سلام بر هم ياران با خدا Smile

با اجازه خام و آقاي مدير تالار

كبوتر حرم جان خيلي خوشحالم بازم هستي كنارمون. و بقيه عزيزان.

ميگن هر سري يه عقلي دارهSmile

من نظرات همه تونو خوندم و با همش در كنار هم موافقم نه تنها.

پس بياييد به عنوان نتيجه اين نظرات يه قراري بزاريم.

اول سعي كنيم بخش اختصاصي قران رو فعالتر نگه داريم و اولويت با اون باشه.

كه به نظرم دانشنامه و تدبر در سوره ها كه به صورت چكيده هم هست بتونه جذاب و مفيد باشه.

بعد بخش دانش مهدويت و بعد وصاياي شهدا مهمترين بخشها هستن.

حالا اگه سعي كنيم به قول شما حاشيه كمتر بريم و گزيده تر سخن بگيم و شعاري و طولاني و تمركز روي يه پست خاص نباشه هم نباشه بهتره.

گرچه هنوز معتقدم جاي بعضي پستها خاليه و بعضي پستهاي موجود غير ضروري.

اگرم من بحث مشاوره و بحث داغ جمعه ها رو پيش كشيدم چون اولا خواستم يه تنوعي باشه و دوما بازهم اشعار و مباحث تا حد امكان در جهت قران باشه.

لطفا جناب منتظر و مريم جان و بقيه هم بدانند كه نظراتشون و مطالبشون خيلي هم مفيد و ارزنده است و به قول جناب حامد حضورشون در تالار ارزشمنده.

پس همه نكات در جاي خود با ارزش و پر اهميته و افراط در يه بعده كه درست نيست.

موافقيد؟ Smile
سلام بر ادمين محترم

ضمن تسليت ايام

خواهش ميكنم اگه امكان داره يه پرچم مشكي بالاي قالب وب سايت نصب كنين كه تالارمونم حسيني و محرمي بشه.

با تشكر.

و ممنون ميشم به آواتار هاتون چند تا آواتار حسيني هم اضافه كنين براي اين ايام.

و چند تا از آواتار هاي نوزاد و كارتوني و يكي از اونا كه يه چشمي و نماد شيطان پرستي بود رو حذف كنين كه در شان سايت قراني نمي باشد.

با سپاس.
سلام
آدم بخواد دنبال یه مطلب بگرده کلافه میشه
این جستجو هم کاری نمیکنه هرچی میزنی میگه وجود نداره با اینکه مطلب وجود داره
مدیران محترم تالار

جناب حامد سفیر عشق و کبوتر حرم و.....

فایل های خیلی زیادی فقط به خاطر یک موضوع کوچک باز شده که شاید حتی 2خط مطلب توش نوشته شده خواهشا به دلیل حجم زیاد مطالب این بخشها را یا حذف کنید یا همه را در یک قسمت جای دهید

راستی از همه کسانی هم که در این تالار زحمت میکشن کمال سپاس را داریم RoseRose
قبول دارم

اما هم تایم میبره
هم صاحب اثر لازمه باشه
بسم الله الرحمن الرحیم

چشم . امروز صبح مبادرت به چنین کارهایی کردیم. زمان بر است. اما خدا انشالله کمکمان می کندو البته صبر شما یاران

حواست هست امام حسین "علیه السلام "را منتظرانش به شهادت رسانند!!!!
[تصویر:  42501782160162106712.gif]
یا صاحب الزمان روحی فداک : نه کوششی نه وفایی فقط نشستم و گفتم خدا کند که بیایی !!
پس اگه سخته نمیخواد این کار رو کنید حالا فوقش یه کم میگردیم اگه فقط این جستجو کار بکنه عالی میشه و دیگه نیازی به پاک کردن موضوعات هم نیست
نمیخواد الکی وقتتون رو تلف کنید
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
لینک مرجع